Як утеплити укіс вікна. утеплити прорізи у вікнах в домашніх умовах.

Віконний отвір - це одне з головних місць витікання тепла з квартири. При установці нового склопакета приділіть увагу ретельної герметизації укосів . Якщо їх обробка буде виконана неправильно, то в приміщенні буде постійний протяг. Також можливе запотівання скла і розвиток грибка на укосах.
Вам знадобиться
  • - силіконовий герметик;
  • - монтажна піна;
  • - гипрок;
  • - сендвіч-панелі;
  • - мінеральна вата ;
  • - пластикові профілі;
  • - ножівка;
  • - малярський ніж.
Інструкція
1
Дочекайтеся повного висихання монтажної піни і огляньте, наскільки якісно оброблений нею віконний блок. Намочіть долоню водою і проведіть по периметру вікна. У погано залитому місці ваша рука відчує холодок. Очистіть цей відрізок і заново закладіть піною.
2
Укоси з гіпрокаПрорежьте по всьому периметру вікна в монтажній піні малярським ножем або викруткою канавку шириною і глибиною в 1 см.
3
Заміряйте рулеткою укоси. Випиляєте заготівлі необхідних розмірів з вологостійкого гіпсокартону. Якщо у вас на підвіконні ростуть квіти, які ви не тільки поливаєте, а й обприскувати з розпилювача, покрийте гипрок ще кількома шарами вологозахисної грунтовки.
4
Вставте підготовлені й просушені листи гіпсокартону в прорізані жолоба. Спочатку зробіть бічні укоси, а потім вставте верхній укіс, який буде на них спиратися.
5
Закрийте відстань між стіною і гіпсокартонних листом монтажною піною. Заливши її, відразу ж прикріпіть укіс малярським скотчем до стіни. Піна при висиханні буде розширюватися, і гипрок може деформуватися. Для фіксації верхнього укосу можна використовувати брус або дерев'яні рейки, які упріть в підвіконня.
6
Зніміть малярський скотч і дерев'яні елементи тільки після повного затвердіння піни.
7
Загрунтуйте укіс і покрийте його фарбою.
8
Для вирівнювання стіни близько вікна під шпалери скористайтеся ротбанд. Якщо ремонт вже зроблений, закріпіть на гипроком F-подібний пластиковий профіль по всьому периметру вікна.
9
Закрийте стик гіпсокартону і віконного блоку акриловим герметиком.
10
Укоси з сендвіч-панелейПрікрепіте саморізами стартовий П-подібний профіль по периметру вікна.
11
Випиляєте за розмірами укоси з сендвіч-панелей.
12
Вставте панелі в жолоб профілю.
13
Заповніть відстань між сендвіч-панелями і стіною мінеральною ватою. Зовнішній вигляд укосів оформите F-подібним профілем.
Корисна порада
Результат утеплення укосів буде неповним, якщо ви не зробите гідроізоляцію віконного блоку із зовнішнього боку. Монтажна піна буде руйнуватися від впливу навколишнього середовища, і тепло буде витікати з квартири. Найпростіший спосіб - це промазати шов між рамою і стіною силіконовим герметиком, який годиться для вуличних робіт, прямо по піні.
При теплоізоляції ПВХ вікон велике значення має їх правильний монтаж, а також окрема теплоізоляція укосів . Зазвичай це роблять майстри, які встановлюють вікна. Але часто трапляється, що передбаченої ними теплоізоляції недостатньо, через це доводиться самостійно утеплювати укоси.
Інструкція
1
Утеплення укосу проводите до його установки. Для цього використовуйте звичайну монтажну піну. Але не думайте, що монтажної піни для утеплення вікна буде достатньо, і укіс зовсім не знадобиться. Монтажна піна сама по собі не практична, легко руйнується під впливом вологи і сонця. Теплоізоляція відповідно порушується.
2
Тому для огородження піни від попадання вологи встановіть зовнішній укіс. Зовнішні укоси встановлюйте відразу до установки склопакета, оскільки склопакет зробить деякі шви недоступними.
3
запінити порожнечі між укосом і цегляною стіною монтажною піною. Піну наносите пошарово, її загальна товщина повинна скласти приблизно 3 см. Пам'ятайте що, що піна в процесі висихання розширюється, тому залишайте запас місця. Місця монтажного шва і по краях обшивки замажте герметиком. Укоси прогрунтуйте і пофарбуйте тиксотропної емалью.Ізлішкі піни зріжте ножем.
4
утеплювати внутрішні укоси наступним чином. Зніміть стулки з петель, і за допомогою фрези зробіть вузький паз. Із силіконової гуми (ізносоустойчива, Теплотривкість) виготовте трубчастий ущільнювач. Ущільнювач вклейте між половинками стулки, всередині проведіть герметизацію силіконовим герметиком по периметру стекла.Повесьте стулки на місце, замінивши болти і стяжки замків.