Як налаштувати інтернет на Nokia e72. Як налаштувати інтернет на телефоні нокиа Е72.

Смартфон Nokia E72 оснащений алфавітній клавіатурою, тому для роботи в інтернеті він пристосований краще, ніж для голосового зв'язку. Для його успішного підключення до глобальної мережі необхідно правильно налаштувати точку доступу (APN).
Інструкція
1
Смартфон Nokia E72 володіє достатньою обчислювальною потужністю для перегляду онлайн-відеороликів, прослуховування інтернет-радіостанцій. Щоб мати можливість повноцінно користуватися цими функціями, підключіть у свого оператора послугу безлімітного доступу в інтернет. Тоді, перебуваючи в домашній мережі, замість оплати кожного мегабайта прийнятих і переданих даних ви зможете вносити необтяжливу фіксовану щомісячну плату. Оператор матиме право штучно знижувати швидкість обміну даними при значній інтенсивності користування послугу, але на абонентську плату це ніяк не вплине. Пам'ятайте, що на вартість інтернету в роумніге послуга безлімітного доступу ніяк не вплине.
2
Відкрийте пункт меню «Кошти» - «Налаштування» - «Підключення» - «Точки доступу». Можливо, прошивка телефону, виявивши SIM-карту, автоматично створила три точки: «(Назва оператора) GPRS-Інтернет», «(Назва оператора) GPRS-WAP» і «(Назва оператора) MMS». Точку для WAP видаліть, натиснувши на алфавітній клавіатурі клавішу з перекресленою стрілкою вліво (аналог Backspace), а потім підтвердивши свій вибір натисканням центральної кнопки джойстика.
3
Оберіть точку доступу «(Назва оператора) GPRS-Інтернет», після чого перевірте, чи правильно заповнено поле APN. Рядок тексту в цьому полі повинна починатися зі слова internet (з маленької літери), але ні в якому разі - НЕ wap.
4
Якщо автоматично створені точки доступу відсутні, відкрийте пункт меню, зазначений у кроці 2, створіть нову точку, після чого заповніть поля наступним чином: для МТС - APN internet.mts.ru, логін mts, пароль mts, для « Білайну »- APN internet.beeline.ru, логін beeline, пароль beeline, для« Мегафона »- точка доступу internet, логін gdata, пароль gdata.
5
Запустіть вбудований браузер телефону. Для цього, знаходячись на головному екрані Symbian, потримайте з нулем, поки не запуститься програма. Натисніть ліву клавішу, виберіть пункт меню «Параметри» - «Загальні», а потім перевірте зміст поля «Точка доступу». У ньому має бути або назва створеної вами точки, або слово «інтернет».
6
Вимкніть і знову ввімкніть телефон. Спробуйте вийти в інтернет за допомогою вбудованого браузера. Також перевірте, чи здатні тепер виходити в інтернет додатки. При спробі отримання доступу до глобальної мережі з боку Java-додатка віртуальна машина надасть вам можливість вибрати точку вручну. Виберіть ту з них, яка носить ім'я «(Назва оператора) GPRS-Інтернет». У Symbian-додатках встановіть точку доступу вручну через меню. Розташування в ньому відповідного пункту залежить від програми.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uSDP1LQeuPY
Зверніть увагу
Не користуйтесь мобільним інтернетом у роумінгу.