Як зробити панель в авто. Як зробити торпеду на авто.

Передня панель в автомобілі відіграє дуже важливу роль. Саме на ній розташовані прилади, що дозволяють не тільки керувати транспортним засобом, але і стежити за його станом. Зламана торпеда може доставити водієві і передньому пасажирові масу дискомфорту. Варто пам'ятати і про те, що управління автомобілі м з несправною торпедою може призвести до аварії.
Вам знадобиться
  • - набір викруток;
  • - епоксидна смола;
  • - бинт;
  • - плівка;
  • - накладки.
Інструкція
1
Демонтуйте торпеду. Для проведення ремонтних робіт панель необхідно обов'язково зняти. Для цього прочитайте керівництво по експлуатації вашого автомобіля. У ньому повинен бути описаний процес зняття. Також слід відвідати форум власників автомобілі й вашої моделі. Там ви зможете знайти не тільки опис процедури демонтажу, а й всі підводні камені, яких слід побоюватися.
2
Зніміть всі накладки. Від'єднайте декоративні частини. Також демонтуйте рульове колесо. Якщо бардачок знімний, слід демонтувати і його. Зняттю підлягають і підрульові перемикачі.
3
Знайдіть розташування кожного самореза, закріплювального панель до кузова автомобіля. Акуратно викрутити, попередньо промаркований.
4
Акуратно потягніть торпеду на себе, взявшись руками за краї. Ні в якому разі не смикайте занадто різко! На тильній стороні знайдіть всі колодки проводів. Промаркируйте їх і від'єднайте.
5
Витягніть торпеду з салону автомобіля через передню пасажирську двері. Проведіть повне розбирання панелі.
6
Огляньте уважно пошкодження, якщо необхідно провести ремонт. Тріснуту або надламану панель найкраще замінити на нову. Якщо такої можливості немає, то доведеться відновити стару.
7
Уважно огляньте місце надлому або тріщини. Постарайтеся випрямити всі шматки пластмаси так, щоб вони утворили рівну поверхню.
8
Переверніть панель лицьовою частиною вниз. З тильного боку за допомогою епоксидної смоли і звичайного бинта зафіксуйте тріснутий пластик. Ретельно промажте всі епоксидкой. Дайте висохнути смолі.
9
Замаскуйте місце надлому з лицьового боку. Для цього можна використовувати як накладки, так і плівку будь-якого кольору.
10
Перетягніть торпеду плівкою або матеріалом, якщо ви хочете кардинально змінити її стиль. Використовувати найкраще автомобільну шкіру або спеціальну плівку. Такі матеріали добре адаптовані до використання в машині, тому здатні прослужити не один рік
Тюнінг приладової панелі автомобіля - одне з найпопулярніших занять. Але часто наявну панель неможливо модернізувати відповідно до бажаним результатом. Вихід один - виготовляти нову панель «з нуля».
Вам знадобиться
  • - матеріал для виготовлення корпусу панелі;
  • - скло для панелі;
  • - контрольно-вимірювальні прилади;
  • - органи управління;
  • - світлодіоди підсвічування
Інструкція
1
У першу чергу досконально розберіться в пристрої стандартної панелі, ретельно вивчіть інструкцію і схеми, з'ясуйте для себе всі нюанси. Навіть у старих радянських автомобілів конструкція панелі досить складна. Створення саморобної панелі неможливо без відмінного знання устрою свого автомобіля. Накресліть креслення або ескіз вашої задумки в натуральну величину. Розташуйте на ньому всі прилади і вимикачі, щоб остаточно обдумати їх взаємне розташування і переконається, що при установці вони не будуть заважати один одному.
2
На наступному етапі виріжте з обраного матеріалу деталі приладової панелі або всю панель цілком (залежно від конструкції). Зі старою панелі зніміть прилади або придбайте нові. Підготуйте кріплення, як для самої панелі приладів, так і для контрольно-вимірювальних приладів і органів управління. Корпус панелі окрасьте, проведіть ламінування або обтяжку матеріалом - все залежить від вашої задумки. При бажанні корпуси приладів розберіть, акуратно вийміть з них стрілки-покажчики і циферблати для їх подальшої перефарбовування або заміни на саморобні. Після тюнінгу приладів зберіть їх назад.
3
При створенні дерев'яної панелі приладів ламінування її обов'язково. Інакше вона розмокне з часом. При установці приладів в нову панель їх стрілки повинні вказувати на нульові поділки. Встановіть світлодіоди підсвічування приладів і підведіть до них харчування. При виборі діодів враховуйте їх яскравість і колір, щоб показання приладів були добре помітні, але яскравий світ не зліпив водія. Підведіть до приладів приводи і проводку. Після установки контрольно-вимірювальних приладів врежьте вимикачі та підключіть їх. При вирізанні технологічних отворів під установку приладів і вимикачів будьте уважні і не поспішайте, щоб не довелося переробляти роботу заново.
4
На наступному етапі встановіть скло на нову панель, якщо ваш проект передбачає його. При цьому можна використовувати скло зі старою приладовій панелі або який-небудь інший панелі. Перед установкою уважно огляньте його на наявність подряпин і при необхідності відшліфуйте. Будь-які тріщини і подряпини на склі панелі приладів будуть заважати розглядати показання приладів. Після остаточного складання панелі приладів повністю перевірте її працездатність і зробіть остаточну установку її на автомобіль.