Як відрегулювати інжектор ВАЗ 21099. виставити зазори клапанів на ваз 21099 інжектор докладно.

Установка інжектора на ВАЗ 21099 позволяєтмотору цього автомобіля працювати рівніше, поліпшуються його тягові характеристики, а також знижуються витрата палива і токсичність вихлопного газу. Але для коректної роботи автомобіля потрібно правильно відрегулювати інжектор.
Інструкція
1
Вчасно проводите якісну промивку інжектора , адже, як кажуть, краще підстрахуватися, ніж після усувати наслідки некоректної роботи інжектора . Ця операція займає приблизно годину (іноді 2:00). Її найкраще приурочити до заміни свічок, тому як після миття інжектора обов'язково потрібно поміняти свічки на нові.
2
Пам'ятайте, що існує два способи промивки: хімічна та ультразвукова. В ході ультразвукової промивки очищаються тільки форсунки, які, до речі, для проведення цієї операції потрібно демонтувати. Під час виконання хімічної промивки інжектора промивається вся система, включаючи форсунки і рампу, а також камери згоряння і клапани.
3
Налаштувати інжектор можна за допомогою спеціального програмного забезпечення, що змушує працювати цей пристрій як "годинник". Такий софт регулює кут випередження відскоку і запалювання, а також налагодить холостий хід і склад використовуваної суміші на всіх робочих режимах.
4
Настройку інжектора виконаєте таким чином: на автомобілі допрацьовується фабричне програмне забезпечення шляхом заміни калібрування під час руху автотранспортного засобу. Після проведення комп'ютерної настройки інжектора в чому поліпшаться технічні показники двигуна, а також значно знизиться витрата палива. Але після такого налаштування обачнішими потрібно буде підходити до вибору палива.
5
Після того як налаштуєте інжектор, менше доведеться вдаватися до ручного переключення коробки передач, оскільки автомобіль рівно витягується на підвищених моментах, а на низах збільшується крутиться момент.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VEye4CKZZ5Y
Зверніть увагу
Дотримуйтесь правил безпеки, розбираючи автомобільні вузли або виконуючи заміну окремих деталей.
Корисна порада
Щоб підвищити ефективність інжектора, крім настройки і промивки цього пристрою, виконайте чистку дросельної заслінки.