Як змінити ім'я поштової скриньки Mail. Як змінити електронну пошту.

Електронна пошта є зручним і оперативним способом передачі повідомлень. При реєстрації e-mail деякі користувачі несерйозно ставляться до вибору нікнейму. Тому в майбутньому виникає необхідність у зміні імені поштового ящика .
Інструкція
1
Якщо ви є користувачем поштового сервісу Mail.ru, зайдіть в свою електронну скриньку і у верхньому меню сторінки знайдіть панель «Ще». Відкрийте її і із запропонованого списку виберіть пункт «Анкетні дані». У вікні, поміняйте всі бажані дані. Внісши нову інформацію, натисніть «Зберегти». Якщо ви хочете змінити логін на сторінці «Мій світ», авторизуйтесь та в лівому верхньому куті знайдіть список налаштувань, де і поміняйте інформацію.
2
Для зміни імені поштового ящика Gmail.ru клікніть на пункт «Настройки», що знаходиться в правій верхній частині сторінки. Далі перейдіть на запропоновану вкладку «Акаунти та імпорт» та натисніть на кнопку «Змінити». У відкритому полі «Змінити адресу електронної пошти» введіть ваше ім'я та натисніть «Зберегти зміни». Перевірте, що у вкладці «Акаунти та імпорт» новий логін змінений.
3
Щоб поміняти ім'я на Yandex.ru, зайдіть в меню «Налаштування» та натисніть на пункт «Паспорт». У віконці «Персональні дані» пройдіть за посиланням «Змінити персональні дані». Ведіть новий логін і натисніть «Зберегти». Перезавантажте поштову скриньку.
4
Зайдіть в свою електронну скриньку, знайдіть і натисніть на меню «Анкета». Перед вами відкриється вікно для введення нових даних, де ви можете змінити не тільки псевдонім, а й іншу інформацію, наприклад, прізвище або ім'я.
5
Якщо ви є користувачем електронної адреси від поштового сервера Rambler.ru, поміняти нікнейм ви не зможете. Вам потрібно буде зареєструвати інший ящик.
6
При зміні імені електронного ящика придумайте таке, щоб надалі не довелося його знову міняти. По можливості воно має бути красивим і легко запам'ятовується. Щоб не забути свій логін і пароль від електронної пошти, запишіть дані в місце, не доступне для третіх осіб.