Як зняти бензонасос на Lada Priora. Як замінити сітку на бензонасосі lada priora.

Уже минуло кілька років з дня презентації новинки російського автопрому Lada Priora. Цей бюджетний автомобіль встиг за дуже короткий термін завоювати широку популярність серед автолюбителів. Однак є в даній моделі один невеликий мінус - бензонасос занадто швидко засмічується або ламається.
Вам знадобиться
  • - гумові прокладки;
  • - набір викруток;
  • - чиста ганчір'я;
  • - бавовняні рукавички;
  • - набір гайкових ключів.
Інструкція
1
Відвідайте магазин автомобільних запчастин та купите маленькі гумові прокладки, призначені для паливопроводу. Вони є одноразовими, тому дуже швидко зношуються. При знятті і заміні бензонасос а замість старих прокладок необхідно встановити нові.
2
Уважно прочитайте посібник з експлуатації автомобіля Lada Priora. Якщо його у вас немає, то відвідайте сайт-форум власників Пріор. Там ви зможете знайти докладні фотографії процесу демонтажу бензонасос а.
3
Якщо старий бензонасос став непридатним, то придбайте новий. При цьому слід купувати бензонасос тільки тієї марки, яка рекомендована до використання заводом АвтоВАЗ. Використання запчастин від сторонніх виробників збільшує ризик виникнення раптової поломки автомобіля.
4
Врахуйте, що самостійну заміну бензонасос а варто робити тільки в тому випадку, якщо гарантія закінчилася. Особисте втручання перериває гарантію заводу і салону.
5
Заглушите автомобіль і відкиньте заднє сидіння машини. Візьміть викрутку з хрестовим лезом і відкрутите два самореза, які кріплять бензонасос . Акуратно відкрийте маленький лючок.
6
Знайдіть всі колодки проводів, підключені до клем бензонасос а. Вимкніть їх і промаркируйте, щоб не переплутати при зворотному підключенні.
7
Заведіть автомобіль і дочекайтесь того моменту, коли він сам затихне. Після це включіть запалення на десять-п'ятнадцять секунд, щоб стартер крутився. Це необхідно для скидання тиску в паливній системі. Обов'язково виконайте цей крок! В іншому випадку ризик детонірованія палива дуже великий!
8
Акуратно від'єднайте всі трубки паливопроводу. Кінці оберніть в чисте дрантя, щоб не забруднити салон бензином.
9
Знайдіть всі гайки і акуратно відкрутіть їх. Зніміть стопорне кільце і вийміть з паза корпус бензонасос а.
10
На нижній частині корпусу бензонасос а є дві тонкі гумки. Зніміть їх. Після цього від'єднайте маленьке коритце зі світлого пластику.
11
Прочистіть сітку за допомогою полужесткой щітки, змоченою в бензині. Якщо вона прийшла в повну непридатність, то встановіть нову.
12
Проведіть збірку в зворотному порядку.