Як змінити колір одягу в фотошопі. Як у фотошопі змінити колір одягу.

Можливості програми Adobe Photoshop, як відомо, дають майже безмежну свободу у зміні образу людини на цифрової фотографії. Наприклад, за допомогою інструментів цієї програми можна підібрати більш вдалий колір одягу, щоб він гармонійно поєднувався з колір ом очей, шкіри, навколишнього інтер'єру і т.д.
Інструкція
1
Для здійснення цієї процедури необхідно виконання двох операцій: - вказівку і виділення ділянок зображення, де знаходиться одяг, колір якої нам необхідно скорегувати; - власне, сама зміна колір ового відтінку виділених фрагментов.Создавать виділення в програмі фотошоп можна майже десятком різних способов.Напрімер, можна обвести контур необхідної зони інструментом Polygonal Lasso - цей спосіб досить трудомісткий, вимагає посидючості і певної навички ручної роботи, але дає чудовий результат. Фрагмент може бути виділений точно і нюанси контура знаходяться під контролем дізайнера.Можно скористатися напівавтоматичними способами: інструментами Magic Wand Tool/Чарівна паличка або Quick Selection Tool/Швидке виділення. Якщо колір і геометричні форми фрагмента досить радикально відрізняються від оточуючих його деталей, можна покластися на плечі автоматики - використовуючи різницю колір а і контрастність кордонів, програма може створити цілком точне виділення. На жаль, цей спосіб буде давати значні похибки в місцях, де на зображенні спостерігається скупчення деталей, часом навіть допитливі маніпуляції користувача, з зазначенням «що виділяти, а що не виділяти» не дають задовільних результатов.Еслі одяг, колір якої нам необхідно поміняти, унікальна за своїм візуальним характеристикам- на фотографії немає більше предметів такого ж колір а і відтінку, - тоді, за умови, що фотографія досить якісна, можна скористатися ще одним автоматичним інструментом - опцією Color Range/Діапазон Кольори. (Її можна знайти в меню Selection/Виділення). За зразком колір а цей інструмент будує виділення-маску, включаючи в неї елементи зображення, що мають відповідний тон. Діапазон вибору можна розширювати і звужувати, безпосередньо вказуючи на фрагменти зображення, що відповідають потрібним параметрам - основний колір одягу, колір в складках і тінях, світлі відблиски, деталі, - таким чином повністю описуючи колір овой склад необхідного участка.Так чи інакше, отримавши виділення, про що будуть красномовно говорити мерехтливі контури, що обрамляють необхідні нам деталі зображення, можна перейти до етапу перефарбовування.
2
Тут також існує безліч способів і варіантів. Можна відразу після виділення скористатися однією з команд з меню Image> Adjustments. Практично кожна з них тим чи іншим чином, з того чи іншого алгоритму дозволяє змінювати колір зображення. Незручність цього способу одне: операція зі зміни колір а здійснюється одноразово над фрагментом шару з зображенням, тобто спотворює вихідну інформацію, і надалі повторно змінити і відкоригувати отриманий результат без істотної втрати якості буває вже дуже складно. Доводиться «відкочуватися» до попередньої дії і робити все заново.Существует й інший спосіб - створення коригуючого шару. Цей спосіб більш гнучкий, тому що, по суті, не змінює саму інформацію на вихідному шарі, а лише описує математичну функцію перетворення колір а - набір параметрів і спосіб - яка в реальному часі виробляє видима зміна, але ці параметри в будь-який момент можна модифікувати, що дозволяє навіть після виконання інших перетворень картинки знову повернутися до етапу колір окоррекціі, без будь-якої втрати в качестве.Существует безліч типів коригувальних шарів, їх перелік дублює багато опції з меню Image> Adjustments, і в сенсі функціональності цей спосіб не поступається предидущему.Чтоби створити такий шар можна скористатися меню Layer> New Adjustment Layer (Шар> Новий коригувальний шар), або натиснути на значок у вигляді чорно-білого кружка внизу на панелі шарів. Далі слід вибрати тип алгоритму перетворення колір а. Слід зауважити, що при створенні шару, якщо ви попередньо створювали виділення, то створений шар буде успадковувати це виділення у вигляді маски прозорості. Це дуже зручно, адже цю маску можна додатково відкоригувати, і тим самим виправити помилки попереднього етапу, особливо, якщо вам довелося покладатися на автоматику. Який саме алгоритм корекції колір а вам вибрати - залежить від конкретної ситуації. Досить популярним і простим інструментом вважається алгоритм Hue/Saturation, де за допомогою трьох параметрів можна змінити зсув колір ового тони, насиченість і яскравість виділеного фрагмента. Але й інші способи можуть бути не менш зручні. Експериментуйте, пробуйте, вибірайте.Еще раз слід нагадати, що параметри коригувального шару можна міняти скільки завгодно разів без втрати інформації на вихідному зображенні. Поступово варіюючи параметри коригувального шару, виправляючи огріхи маски, можна домогтися цілком реалістичного зміни колір а одягу .Разумеется, що для різних фрагментів зображення можна створювати скільки завгодно багато коригувальних шарів, кожен з яких може управляти колір ом тієї чи іншої деталі одягу.
3
Коли робота над зображенням буде закінчена, збережіть зображення в двох різних форматах: «рідному» форматі Adobe Photoshop - в цьому файлі будуть збережені всі ваші маски і коригувальні шари, для того, щоб згодом, не виконуючи заново трудомістку роботу, завжди можна було повернутися до редагування даної картинки, і другий файл - в загальноприйнятому форматі для пересилки та обміну - наприклад, в популярному форматі JPEG.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ApkjY16hbxI