Як переробити салон автомобіля. переробити салон в машині.

Переважну частину часу кожен автомобіліст проводить в салоні свого залізного коня. Тому інтер'єр повинен повністю задовольняти запити власників. Це дозволить уникнути швидкого виникнення втоми під час далекої поїздки. Та й акуратний інтер'єр з цікавими дизайнерськими рішеннями здатний підняти настрій не тільки водієві, але і пасажирам.
Вам знадобиться
  • - папір та креслярські приналежності;
  • - швейна машинка;
  • - нитки та голки;
  • - кольорова плівка для обклеювання;
  • - будівельний фен;
  • - канцелярський ніж і ножиці.
Інструкція
1
Продумайте всі зміни, які ви хочете внести в інтер'єр вашої машини, а також відкладіть ту суму грошових знаків, яку ви готові витратити на таке підприємство. Якщо ви хочете за максимально менші гроші перетворити салон, то відмінним рішенням буде покупка чохлів. На сьогоднішній день продавці автомагазинів готові запропонувати вам дуже широкий асортимент різних чохлів.
2
Придбайте нові деталі інтер'єри. Ними можуть бути нові ручки дверей або підлокітник для водія і переднього пасажира. У цьому випадку можна не зупинятися на заводському варіанті, а внести свої власні зміни в куплені деталі, обкрасів їх або обшива матеріалом.
3
Поміняйте торпеду. При цьому можна встановити приладову панель від іншого автомобіля. Найпростіше встановлювати торпеду від іншої моделі тієї ж лінійки, що і у вас. Це дозволить вносити мінімум технічних змін у конструкцію кріплень. Такий спосіб найбільше популярний серед власників автомобілів марки ВАЗ. Однак при переробці потрібно враховувати безпеку, оскільки неправильно встановлена торпеда при аварії може стати причиною серйозних травм водія і пасажирів.
4
Обтягніть пластикові деталі спеціальною плівкою. Для цього використовуйте мильний розчин води і будівельний фен. Найзручніше обклеювати демонтовані деталі. Колір плівки виберіть на свій смак.
5
перешити салон вашого автомобіля. Для цього вийміть всі сидіння з салону. Зніміть обшивки дверей, стелі та підлоги. За ним зробіть викрійки. Виберіть новий матеріал, з якого ви будете робити обшивку. Краще всього використовувати спеціальні матеріали, які призначені для експлуатації в машині.
6
На тильній стороні матеріалу намітьте майбутні деталі по зроблених викрійками. Переконайтеся в правильності нанесеної розмітки і виріжте деталі по ній.
7
Проведіть першу примірку. Зшийте деталі наметочним швом. Приміряйте заготовки на сидіннях. Якщо вони добре сидять, зшийте всі деталі остаточним швом з дрібною строчкою. Сховайте все стирчать нитки і надіньте чохли на сидіння.