Як полагодити оптичну мишу. мишка стала занадто швидко.

Оптична миша є невід'ємним атрибутом будь-якого комп'ютера. Навіть власники портативних ноутбуків купують «гризуна», так як з ним набагато зручніше працювати. Але досить часто миша виходить з ладу. Не поспішайте викидати ваш неробочий девайс, адже можна спробувати його реанімувати.
Вам знадобиться
  • - латексні рукавички;
  • - набір викруток різного розміру;
  • - лупа;
  • - паяльник;
  • - ножиці або канцелярський ніж.
Інструкція
1
З'ясуйте симптоми поломки вашої оптичної миші. Вони можуть бути абсолютно різними. Якщо миша стала занадто повільно або занадто швидко реагувати на ваші рухи, то проблема може полягати в збитих налаштуваннях на комп'ютері. У спеціальному меню ви зможете налаштувати під себе рівень чутливості вашого девайса.
2
Уважно огляньте механізм кнопок, якщо якась із них перестала реагувати на натискання. Причиною може стати забівшаяся бруд. Акуратно викрутити всі болти, що з'єднують дві частини корпусу. Знайдіть всі пластикові засувки. Розкрийте їх. Робіть все дуже плавно і акуратно, щоб ненароком не зламати тендітні засувки з пластику.
3
Очистіть внутрішній простір миші за допомогою полужесткой пензлика. Огляньте саму непрацюючу кнопку. Перевірте її працездатність без пластикового корпусу. Якщо без нього вона функціонує, то причиною поломки може стати стерлася деталь корпусу, через яку кнопка не було натиснуто до упору. У цьому випадку відновите стертий елемент за допомогою клею або епоксидної смоли.
4
Перевірте підключення всіх проводів. Підключіть миша до комп'ютера і подивіться, чи горить червоний оптичний елемент на тильній стороні. Ні в якому разі не направляйте його на очі, так такий лазерний промінь може негативно вплинути на сітківку!
5
Вийміть лінзу і перевірте її цілісність. Якщо на ній є подряпини, то стару лінзу слід замінити на нову. Можна спробувати використовувати миша без лінзи, але при цьому чіткість відзиву на рухи буде помітно гірше.
6
Частою причиною поломки стає перетирання дроти у отвори в корпусі оптичної миші. У це випадку відріжте частину проводу, зачистите його і заново припаяйте в роз'ємів.
7
Якщо жоден з перерахованих вище способів не допоміг вам відремонтувати миша , то віднесіть її до фахівця або купіть нову.
Коли відбувається обрив проводу комп'ютерної мишки, то вона, відповідно, перестає працювати. Таке трапляється, як правило, дуже рідко: зазвичай мишки з такою проблемою відзначають не першу річницю.
Вам знадобиться
  • Канцелярський ніж, викрутка «+», електричний паяльник, припій, каніфоль.
Інструкція
1
Порівнюючи статистику поломок комп'ютерної мишки, можна зробити цікавий висновок - велика частина несправностей цього пристрою таїться в перегині проводу, при вході в мишку . Тому, якщо у вас трапилася така біда, як поломка мишки, а в комп'ютерному салоні переконували, що у неї надійний виробник, можете бути впевненим, що, швидше за все, стався обрив дроту.
2
Візьміть в руку мишку і переверніть. Відкрутіть всі сполучні гвинти. Зніміть верхню частину корпусу.
3
Запам'ятайте розташування проводів за кольорами. Найкраще сфотографувати або замалювати на папері.
4
Увімкніть паяльник для його нагрівання. Варто відзначити, що для виконання пайки варто скористатися паяльником з потужністю до 40W, бажано 25W. Перед застосуванням паяльника, необхідно зачистити жало і вмочити в каніфоль.
5
Нагрітим паяльником акуратно відпаяти проводки. Відставте паяльник в сторону.
6
Гострим канцелярським ножем відріжте зіпсовану частину проводу мишки. Відрізати коштує не більше 3 сантиметрів. Зачистіть всі контакти і умочіть в каніфолі.
7
Припаяйте проводки до контактів мишки. Потім зберіть корпус.
Зверніть увагу
Якщо у вас мишка від компанії Microsoft і сполучних гвинтів на зворотному боці мишки не було, то цю мишу розбирати не обов'язково. Такий вид комп'ютерної мишки виходить зі склеєним корпусом, їх випуск - це ідея компанії Microsoft. За загальним договором, вони змінюють мишку, якщо ви напишіть їм на їх електронну адресу, із зазначенням серійного номера мишки. Такий хитрістю користуються в багатьох комп'ютерних салонах. Тому може вийти так, що вашу нову мишку вже отримали.