Як заборонити перехід на сайти. Як переходить з сайту.

Нерідко при використанні всесвітньої павутини виникає необхідність блокування доступу на певні ресурси або групи ресурсів. Причин для цього може бути безліч, проте варто пам'ятати, що процедура заборони на відвідування сайтів досить проста і не викликає особливих труднощів.
Інструкція
1
Для того щоб заблокувати доступ до певних сайтів, відредагуйте файл hosts, розташований за адресою c: \ windows \ system32 \ drivers \ etc \. Даний документ містить DNS-імена заборонених ресурсів, тому розмістивши в ньому необхідні адреси, ви заважаєте відвідуванню небажаних сайтів зі свого комп'ютера. Цей механізм актуальний тільки для одного ПК, а в тому випадку, якщо у заблокованого сайту існують дзеркала, то необхідно робити запис в host'е для кожного дзеркала окремо.
2
Також скористайтеся способом IP-блокування. Для цього створіть список IP-адрес сайтів із забороненим доступом для певного комп'ютера, тим самим ви забезпечите блокування за допомогою програми firewall. Однак при такому способі заблокувати сайт за частиною імені буде неможливо. Не варто забувати і про метод з використанням проксі-сервера. Суть полягає в створенні «чорних списків» сайтів в налаштуваннях програмного забезпечення проксі-сервера. При використанні цього способу ви вказуєте «стоп-слова» в адресах сайтів, доступ до яких хочете закрити. Неповноцінність цього способу полягає в примусовій налаштуванні браузерів і в можливості користувачів, відвідувати заборонені ресурси, минаючи проксі-сервер.
3
Також скористайтеся способом URL-фільтрації. Чудова гнучкість і хороший ефект разюче відрізняє цей метод від попередніх. Аналіз кожного мережевого ресурсу становить суть процесу URL-фільтрації. Якщо знайдено заголовок WEB-запиту, що містить адресу сайту, який потрібно заблокувати, то виконуються наступні операції: 1) блокується мережевий ресурс із запитом клієнта; 2) клієнту надсилається повідомлення «Доступ заблокований»; 3) переривається TCP-соедіненіе.Для використання даного способу в значення фільтрів введіть заборонені запити і збережіть зміни. URL-фільтр може заблокувати доступ до будь-якого сайту по імені, не допустити завантаження файлу по їх розширенню, а також створити список дозволених сайтів і заборонити доступ до решти.