Як змінити звуки в QIP.

QIP - один з найпоширеніших інтернет-пейджерів. З його допомогою люди не тільки спілкуються в режимі онлайн, але і ведуть ділове листування, призначають зустрічі, обмінюються файлами. Тому він повинен відповідати всім потребам користувача і його звуки повинні радувати слух, а не бути джерелом роздратування. Змінити їх зовсім не важко.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - звукові файли у форматі WAV.
Інструкція
1
Повністю змінити звукове оформлення програми можна, скачавши нову звукову тему, наприклад, звідси: http://www.o-icq.ru/qipsoud. Також можна завантажити просто цікаві звуки , наприклад голоси тварин, фрази з улюблених фільмів. Останнє може приємно урізноманітнити робочу рутину. Забавні звуки можна завантажити тут: http://uinny.ru/qipinfiumsounds.html.
2
Розпакуйте архів з новою темою в папку C: Program FilesQIP 2012Sounds. Якщо у вас інша версія QIP, папка матиме відповідну назву. Якщо ви не можете знайти папку, в яку встановлена програма, клацніть правою кнопкою на ярлику на Робочому столі і подивіться у властивостях шлях до папки. Якщо на робочому столі немає потрібного ярлика, зайдіть в меню «Пуск», виберіть пункт «Програми», знайдіть QIP і аналогічним чином подивіться його властивості. Якщо це не допомогло, скористайтеся пошуком по «Моєму комп'ютера», ввівши в нього запит QIP.
3
Запустіть QIP. Виберіть у меню пункт «Налаштування», знайдіть пункт «Звуки». У випадаючому меню виберіть встановлені вами звуки , натисніть застосувати. Можливо, буде потрібно перезапустити програму для того щоб нова звукова тема почала працювати.
4
Для відключення звуку тієї чи іншої події, потрібно зняти з нього галочку. Можна налаштувати звук таким чином, щоб програма повідомляла лише про певні події. Наприклад, тільки про вхідному й вихідному повідомленні. Щоб відключити всі звуки - зніміть всі галочки.
5
Щоб змінити мелодію тільки однієї події, не змінюючи при цьому всієї звукової теми, потрібно виділити його і натиснути «Змінити», потім вибрати на своєму комп'ютері бажану мелодію. Пам'ятайте, що звуки повинні бути у форматі «wav».
6
Тимчасово відключити звуки програми дозволить кнопка «Відключити/включити звуки », яка знаходиться у вікні програми над контакт-листом. У натиснутому стані на ній буде червоний хрестик. Щоб включити звуки , натисніть кнопку ще раз.
Корисна порада
Не забудьте після будь-яких змін налаштувань натискати кнопку «OK», інакше нові настройки не збережуться.