Як включити сенсорну клавіатуру.

Сенсорна лазерна клавіатура являє собою компактний прилад, який встановлюється на будь-яку плоску поверхню. Він проектує на неї зображення клавіатури, на якій можна друкувати, як на справжній. Вбудована в прилад камера стежить за пальцями, а процесор, інтерпретуючи цю інформацію, емулює натискання на клавіші.
Інструкція
1
Встановіть на смартфон, спільно з яким ви збираєтеся використовувати клавіатуру , драйвера. Врахуйте, що мобільний телефон, що підтримує тільки Java, не підійде, навіть якщо на ньому є інтерфейс Bluetooth. Знайдіть на вхідному в комплект клавіатури диску або на сайті виробника інсталяційний файл: для Symbian - з розширенням SIS або SISX, для Android - APK, для Windows Mobile - CAB. Перепишіть цей файл на карту пам'яті телефону, а потім встановіть з його диспетчера файлів. Деякі досить сучасні моделі смартфонів, зокрема, на Symbian, здатні працювати з такою клавіатурою і без установки додаткових програм.
2
Якщо ви користуєтеся iPhone або апаратом на Windows Phone 7, і він підтримується виробником клавіатури, скачати програму для роботи з нею можна тільки з офіційного магазину розробника ОС, користуючись, відповідно, програмою iTunes або Zune Software, а за відсутності таких - засобами самого телефону. Перед підключенням до мобільного інтернету переконайтеся, що ви перебуваєте в домашній мережі, точка доступу (APN) налаштована правильно, а тариф є безлімітним.
3
Залежно від моделі сенсорної клавіатури встановіть в неї батарейки або зарядіть її акумулятор. Розташуйте прилад таким чином, щоб об'єктив вбудованого в нього проектора був направлений на стіл. Останній обов'язково повинен бути матовим. Увімкніть його харчування. Відрегулюйте положення проектора, щоб зображення віртуальної клавіатури було розташоване так, як зручно вам.
4
Натисніть на приладі кнопку сполучення з телефоном. На самому телефоні увійдіть в режим сполучення з Bluetooth-пристроєм (спосіб входу в нього залежить від використовуваної ОС). Запустіть автопошук пристроїв, і серед тих з них, які будуть виявлені, виберіть свою клавіатуру . Введіть PIN-код доступу, зазначений в інструкції до неї.
5
Запустіть на телефоні текстовий редактор, браузер, і т.п. Переконайтеся, що телефон реагує на натискання віртуальних сенсорних клавіш.
Зверніть увагу
Не допускайте попадання в очі променя лазера, в тому числі, відбитого від гладкої поверхні.