Як відкрити швейний бізнес. відкрити ательє з ремонту одягу.

Власне швейне виробництво - бізнес трудомісткий і вимагає великих фінансових вкладень. Він не належить до швидкоокупним. Але якщо справа буде поставлено правильно, і ви зможете запропонувати споживачам якісний одяг за відповідною ціною, швейний бізнес приноситимуть постійний дохід. Згодом можна буде задуматися про розширення виробництва а, можливо, і про власні роздрібних продажах.
Вам знадобиться
  • - зареєстрована юридична особа;
  • - зареєстрована торгова марка;
  • - приміщення для цеху та офісу;
  • - складські приміщення;
  • - швейне обладнання;
  • - працівники та службовці;
  • - тканини та фурнітура.
Інструкція
1
Напишіть докладний бізнес -план. Вирішіть, на який саме одязі ви будете спеціалізуватися. Чим вже сегмент, тим вигідніше виробництво і процес реалізації. Наприклад, ви можете зайнятися шиттям недорогих, але якісних ділових чоловічих костюмів, жіночого повсякденного одягу або зосередитися на вечірньому і весільному асортименті.
2
Прорахуйте фінансові витрати. Швейний бізнес зажадає великих одноразових вкладень - вам буде потрібно знайти приміщення, закупити обладнання і великий запас видаткових матеріалів. Якщо власних коштів не вистачає, подумайте про можливість кредиту або залучіть інвестора.
3
Придумайте звучне ім'я для своєї торгової марки. Якщо власних ідей у вас немає, зробіть відповідне замовлення в креативному рекламному агентстві. Розробіть логотип, продумайте, як будуть виглядати нашивки, етикетки, упаковка і рекламні буклети. Заздалегідь вирішите, яка продукція вам знадобиться - якщо ви зробите оптовий замовлення, розробка бренду і всього, що з ним пов'язано, обійдеться дешевше.
4
Займіться пошуками приміщення. Кращий вибір - колишні виробничі цехи - при них зазвичай є склади, а також кімнати, де можна обладнати офіс. Єдина проблема в тому, що подібні підприємства зазвичай розташовані на околиці. Продумайте схему доставки працівників - можливо, вам доведеться придбати власний автобус.
5
Налагодьте контакти з постачальниками тканин і фурнітури. Ваше завдання - знайти витратні матеріали максимально хорошої якості за мінімальною ціною. Паралельно розглядайте ринки збуту - коли виробництво буде відрегульовано, вам доведеться відразу ж налагоджувати поставки в магазини.
6
Найміть персонал. Вам знадобляться швачки, закрійниці, фахівець із закупівель, менеджери з продажу, логіст, маркетолог, у віданні якого будуть і питання реклами. Якщо ви плануєте шити під власною маркою, знайдіть модельєра, який розроблятиме лекала. Не забудьте про прибиральниці, водіях і працівниках складу.
7
Продумайте рекламу продукції. Вам доведеться виготовити каталоги для потенційних оптових покупців. Виберіть схему просування товару - вона залежить від того, що саме ви будете випускати. Обов'язково беріть участь в галузевих виставках, причому не тільки в своєму регіоні, але і в сусідніх. Надрукуйте рекламні буклети, візитні картки, плакати та іншу поліграфію для роздачі. Створіть власний сайт, а краще відразу два - для оптовиків і роздрібних покупців.