Як швидко наростити нігті. дивитися наклодние нокті.

Красиві від природи нігті - доля небагатьох. На щастя, проблему цю можна вирішити: нігті стануть ідеальними. Процедура нарощування дозволяє швидко збільшити їх довжину і змінити форму за рахунок нанесення на поверхню нігтьових пластин штучних матеріалів.
Вам знадобиться
  • - рідина для зняття лаку;
  • - манікюрний набір;
  • - форми;
  • - гель;
  • - тіпси;
  • - серветка;
  • - клей;
  • - тіпсорез;
  • - акрил;
  • - ультрафіолетова лампа.
Інструкція
1
Швидко наростити нігті можна за допомогою гелю, акрилу або суміші, що складається з цих компонентів. Рідше використовується тканинне нарощування.
2
Нарощуванню передують підготовчі роботи. Для початку зітріть старий лак. Потім, якщо це необхідно, обріжте натуральні нігті , обов'язково залишивши один-два міліметри, щоб згодом закріпити на нігтьової пластини форму.
3
Надайте натуральним нігтьовим пластин форму, наближену до форми допоміжного трафарету. Потім видаліть кутикули, після чого за допомогою спеціальної пилочки зачистите блискучий шар природного нігтики. Слідом за цим знежирте нігтьові пластини.
4
Прикріпіть до вільного краю нігтів спеціальні допоміжні форми, а після нанесіть перший шар гелю. Щоб швидко просушити гель, розташуйте покриті цією речовиною нігтьові пластини в зону дії ультрафіолетової лампи. Як тільки підсохне перший шар, повторно покрийте нігтьові пластини гелем і залиште їх висихати під ультрафіолетовими променями спеціальної лампи.
5
Приберіть допоміжні форми, після чого виконайте моделювання форми нігтьових пластин. Потім нанесіть останній шар гелю і просушіть за допомогою спеціальної ультрафіолетової лампи.
6
Якщо нарощування виконується за допомогою тіпс, виконайте дезінфекцію рук, після чого манікюрними ножицями обріжте вільні краї природних нігтів і скоректуйте їх форму за допомогою пилочки. Нанесіть на кутикули засіб для видалення кутикул і акуратно відсуньте їх апельсиновою паличкою.
7
Обробіть нігтьові пластини, знявши блискучу поверхню. Після цього знежирте нігтики і підберіть для нігтів підходять за розмірами тіпси (ширина тіпса повинна відповідати ширині нігтьової пластини в центральній частині нігтики).
8
Нанесіть клей на внутрішню сторону тіпса. Потім прикладіть тіпси до нігтьової пластини і, повільно їх опускаючи, щільно притисніть. Витримайте секунд десять і видаліть за допомогою безворсовой серветки надлишки клею.
9
За допомогою тіпсореза укоротите тіпси і надайте їм бажану форму. Після цього спиляєте лінію стикування між тіпсом та нігтьової пластиною (підпилюйте тіпс, а не натуральний ніготь).
10
Нанесіть моделюючий гель, просуваючи його від середини у напрямку до кутикули. Гель повинен лягти рівномірно на бічні сторони нагідок. Просушіть нігті в ультрафіолетовій лампі, а після нанесіть наступний шар гелю і знову просушіть.
11
Для нарощування нігтів акрилом використовується дві технології: на формах і на типсах. Але є у цього матеріалу негативні сторони: невелика токсичність і досить неприємний запах. Послідовність нарощування нігтів за допомогою акрилу схожа з процедурою корекції форми і довжини нігтів із застосуванням гелю.
Зверніть увагу
Приділіть увагу якості знежирення і дезінфікування нігтьової поверхні: це запобіжить розвитку грибків і бактерій.
Корисна порада
Видалення кутикул - обов'язкове правило, якого дотримуються при швидкому нарощуванні нігтів: зайва шкірка не дає дихати нігтьової пластини, а також неприйнятна з естетичної точки зору.