Як бути найкрасивішою на випускному.

Дівчата задовго до випускного починають вивчати моделі вечірніх суконь, вигадливих зачісок і варіанти декоративного макіяжу. Наряд потрібно вибрати заздалегідь, щоб ця проблема не відволікала вас від підготовки до іспитів, та й зачіску ви будете підбирати, орієнтуючись на фасон костюма. Можливо, доведеться підлікувати волосся і шкіру, а це теж не робиться за один день, може знадобитися ціла програма.
Вам знадобиться
  • - наряд;
  • - зачіска;
  • - макіяж.
Інструкція
1
Подивіться на пропоновані випускницям моделі суконь і костюмів. Підбирайте наряд романтичний і стильний, жіночний і ніжний. Найкрасивіша випускниця не повинна бути вульгарною і позбавленою смаку. Якщо вам не вистачає грошей на якісно зшитий наряд, візьміть його напрокат. Не потрібно купувати дешеву і погано сидить річ, адже пам'ять про цей вечір залишиться на все життя у фотографіях.
2
Краса безпосередньо залежить від здоров'я, тому задовго до випускного правильно розподіліть свої сили при підготовці до іспитів. Від перевтоми можуть випадати і тьмяніти волосся, шкіра теж сильно псується, в такому стані не можна стати найкрасивішою. Займаючись навчанням, не переставайте приділяти увагу своїй зовнішності.
3
Сходіть в салон краси і проконсультуйтеся у фахівців, які процедури потрібні вашій шкірі і волоссю, які кошти допоможуть вирішити ваші проблеми. Відвідайте свого терапевта і попросіть дати вам рекомендації, як краще готуватися до іспитів, які вітаміни і лікарські препарати вам у цьому допоможуть.
4
Будьте впевнені у своїй красі та силі, ви все робите правильно! Отримайте підтримку батьків, адже стосунки в сім'ї теж відіграють важливу роль при підготовці до випускного балу. Радьтеся з ними, якщо відчуваєте труднощі, сміливо просіть допомоги. Не звалювати все на свої плечі, поки ви займаєтеся собою і іспитами, мама може походити по магазинах і подивитися на представлені моделі нарядів, порівняти ціни.
5
Вона ж може домовитися з майстром-перукарем, щоб вам зробили зачіску на дому, адже суєта і походи в салон можуть перешкодити підготуватися на всі 100%. Нанесення макіяжу теж краще довірити фахівцям, тоді ви точно уб'єте всіх своєю красою і станете королевою балу.
6
Отже, щоб бути найкрасивішою на випускному, вам потрібно почати підготовку заздалегідь, подбати про своє здоров'я, підібрати стильне плаття, мати добрі відносини в сім'ї і довірити своє волосся і обличчя фахівцям.