Як в'язати гачком плаття для дівчинки. Як зв'язати сукню гачком для дівчинки 1 рік.

В'язання можна віднести одночасно до творчості і до корисного для здоров'я заняття. Навчившись працювати спицями або гачком , ви зможете створювати унікальні речі. Не секрет, що в першу чергу рукодільниці хочуть зв'язати красиву річ для своєї дитини. Так чому не спробувати змайструвати плаття для маленької принцеси? Адже для цього потрібно трохи фантазії і вільного часу, а в результаті вийде унікальна і модний одяг для дівчинки .
Вам знадобиться
  • - 200 г пряжі з 100% бавовни;
  • - гачок № 1,75.
Інструкція
1
Вирішіть для якого часу року ви хочете пов'язати плаття, тому що від цього буде залежати вибір пряжі і візерунка. Так, для теплого сезону візьміть бавовняні нитки, наприклад «Сніжинку», «Ірис» і т.п. В холодну пору вашу дочку зігріє плаття з мериносової вовни та іншої м'якою, не колючим пряжі. Постарайтеся уникати синтетики, так як влітку в ній жарко, а взимку - холодно.
2
Вибираючи модель, враховуйте вік дитини. Для маленьких дівчаток краще зв'язати плаття цільного крою, без швів, натирають ніжну шкіру дитини. Така модель в'яжеться по колу, починаючи з горловини. Наберіть гачком 150 повітряних петель і з'єднайте їх в коло.
3
Перший ряд платтячка і все подальші ряди починайте з 3-х повітряних петель (в.п.), потім пров'яжіть в другу петлю ланцюжка стовпчик з накидом (ст. С/н), за ним ще один, зробіть 2 в.п., * 3 ст. с/н, 2 в.п *. Повторюйте візерунок між зірочками до кінця ряду. Закінчуйте цей ряд і всі наступні з'єднувальним стовпчиком.
4
2-й ряд: Після підйомних петель - 2 ст. с/н, 2 ст. с/н в арку з 2 в.п., зробивши між ними 1 в.п., * У кожен стовпчик раніше пов'язаного ряду пров'яжіть 3ст. с/н, потім 2 ст. с/н в 2 в.п. попереднього ряду, між ними пров'яжіть одну повітряну петлю. * Повторювати раппорт від зірочки до зірочки.
5
3-й ряд: * 3 ст. с/н, 4 ст. с/н з однієї повітряної петлею між ними *. Повторюйте малюнок між зірочками до кінця ряду.
6
4-й ряд: * 3 ст. с/н, 4 ст. с/н в одну повітряну петлю, між ними - 2 в.п. * Повторюйте * візерунок * до кінця ряду.
7
Наступні два ряди в'яжіть по тій же схемі, що й 4-й, тільки додайте по 2 ст. с/н до тих, що пров'язуються в арку з 2-х в.п. В арці у вас повинно вийти 6 стовпчиків, розділені на дві однакові групи повітряними петлями.
8
З 7-го по 17-й ряд: 3 в.п., * 4 ст. с/н, в стовпчики попереднього ряду, 1 в.п., 6 ст. с/н в дві повітряні петлі попереднього ряду, між ними - 2 в.п. * Повторювати * рисунок * до кінця ряду.
9
Потім розділіть роботу на три рівні частини: спинку, перед, а одну частину - на 2 рукава. Об'єднайте петлі спинки і переду і в'яжіть по колу згідно малюнку, роблячи необхідні додавання (по 1ст. С/н між повітряними петлями, виключаючи групу стовпчиків, провязани в арках) через кожні 7 рядів до необхідної довжини. Нитка відрізати. Краї сукні обв'язати пряжею іншого кольору, а по лінії горловини протягнути шнурок.
10
Ви можете самі придумати фасон сукні і вибрати будь-який вподобаний візерунок для в'язання. В цьому випадку, спочатку виміряйте дитини (обхват грудей, талії і т.п.). Намалюйте викрійку. Зв'яжіть зразок обраного вами візерунка і розрахуйте необхідну кількість пряжі для роботи. Якщо ширина раппорта не підходить за розміром, але ви не хочете міняти малюнок - розподіліть «зайві» петлі рівномірно по всьому периметру (при в'язанні по колу) або поділіть їх порівну між початком і кінцем ряду.
Зверніть увагу
Ви можете замінити рекомендовані пряжу і гачок, але тоді перш ніж приступити до роботи, зв'яжіть зразок малюнка і подивіться, як він буде виглядати.
Корисна порада
Якщо не вмієте моделювати одяг - візьміть, як викрійки, готового одягу дочки. По ходу роботи прикладайте в'язане полотнище до нього і дивіться, де необхідно зменшити або, навпаки, збільшити кількість петель. При виборі візерунка для низу сукні можете взяти за основу в'язання будь-яку схему для круглої серветки.