Як провести весняні канікули за кордоном.

Весна - прекрасний час для поїздки за кордон. Скористайтеся дитячими канікулами, візьміть відпустку і разом з сином або дочкою вирушайте в захоплюючу подорож. За десять днів відпочинку ви встигнете побачити багато цікавого, а отриманих вражень вистачить на кілька місяців.
Вам знадобиться
  • - закордонні паспорти;
  • - страхові поліси.
Інструкція
1
Кінець березня цілком підійде для пізнавальних подорожей по Європі. Відправляйтеся в автобусний тур, який дає можливість відвідати відразу кілька європейських столиць. Або можна зібратися в невеликий вояж найцікавішими місцями в одній країні. Навесні високий туристичний сезон ще не почався, а новорічний ажіотаж вже минув. Тому ви зможете не тільки без проблем купити тур або замовити квитки, але й істотно заощадити, скориставшись сезонними знижками.
2
Дітям, які не потрапили у гості до Санта-Клаусу напередодні Різдва, можна показати весняну Фінляндію. Розваг тут вистачає в будь-який час року, причому цікаво буде не тільки малюкам, але і підліткам. Щоб канікулярний час пройшло з користю, обов'язково відвідайте розважальний науковий центр «Еврика» - тут можна приміряти історичні костюми, ставити досліди і спробувати себе в ролі дресирувальника. Не забудьте і про розважальний парк «Ліннамякі» в самому центрі Гельсінкі, а також знаменитий приміський аквапарк. А для проживання виберіть один із затишних сімейних готелів, де передбачено все для маленьких мандрівників та їх батьків.
3
Не менш цікаво дітям буде і в Швеції. Сюди рекомендується виїжджати всією сім'єю. Якщо у вашого школяра є молодші брати і сестри, беріть всіх - нудно їм не буде. Серед обов'язкових для відвідування пунктів - заповідник казок «Юнибакен». Тут можна зустрітися з ожившими героями дитячих книжок, а в кафе готують солодощі по справжнім казковим рецептами.
4
Дітям постарше сподобаються не іграшкові, а справжні королівські палаци - в Стокгольмі їх близько десятка. Чи не обійдіть увагою містечко вікінгів і морський музей «Аквариа». Такий відпочинок - не тільки розвага, але й відмінна і дуже цікава альтернатива шкільних уроків історії та біології.
5
Непогано розважитися можна і в паризькому Діснейленді. Туди краще відправлятися на весь день, щоб обійти всі атракціони знадобитися чимало часу. Прогуляйтеся по весняному Парижу, посидьте за столиком вуличного кафе, прокотіться на старовинній каруселі в парку. А замість штурму Ейфелевої вежі загляньте в один з місцевих музеїв або на прем'єру в Гранд Опера - культурна програма потрібна не тільки дітям, а й дорослим.