Як зробити гарний фон на фото.

Вдале фото може виявитися зіпсовано об'єктами заднього плану, на які ніхто не звернув уваги при зйомці. Поліпшити таку фото графию можна, відредагувавши її фон в програмі Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Відкрийте знімок, фон якого збираєтеся переробляти, в Photoshop опцією Open меню File, комбінацією клавіш Ctrl + O або перетягуванням іконки файлу у вікно редактора. Накладіть на фото новий шар, якшо по знаходиться в палітрі шарів кнопці Create a new layer.
2
Підберіть основний колір майбутнього фон а. Photoshop дозволяє відредагувати зображення таким чином, щоб воно природно виглядало на будь-якому фон е. Однак якщо знімок зроблений в добре освітленому місці, вибір світлого фон а дозволить вам уникнути додаткової обробки. Для фото графу з великою кількістю тіней підійде темний фон.
3
Заповніть створений шар обраним для фон а кольором, застосувавши для цього інструмент Paint Bucket. За допомогою опції Reveal All групи Layer Mask меню Layer додайте на залитий кольором шар маску.
4
Клавішами Ctrl + J скопіюйте фото графию на новий шар і відокремте від старого фон а об'єкт переднього плану за допомогою фільтра Extract, вікно якого відкривається опцією Extract меню Filter . Результат може виявитися далеким від досконалості, але у вас буде можливість його поправити.
5
Відредагуйте маску майбутнього фон а, який є самим верхнім шаром у вашому документі. Для цього опцією Load Selection меню Select завантажте виділення з шару, обробленого фільтром Extract. Натиснувши на клавіші Shift + Ctrl + I, інвертуйте виділену область. Перейдіть до нового фон у і залийте чорним виділені фрагменти його маски. Скасуйте виділення клавішами Ctrl + D. Якщо потрібно, поправте краю маски інструментом Brush.
6
Створений однотонний фон виглядає плоским. Додати йому додатковий обсяг можна, створивши імітацію променів світла і додавши відбитки кистей різного розміру, розкидані в довільному порядку.
7
Щоб намалювати освітлення створіть поверх фон а новий шар. Інструментом Polygonal Lasso виділіть трапециевидную витягнуту фігуру. Її нахил повинен збігатися з напрямком світла на вихідному знімку. Виберіть відтінок для створюваного променя, який би гармонійно поєднувався з квітами на фото графії. Для темного фон а можна використовувати білий колір, для більш світлого зображення підійде блакитний, жовтуватий або червонуватий відтінки.
8
Зафарбуйте виділення підібраним кольором і застосуєте до створеної фігурі опцію Motion Blur групи Blur меню Filter. Налаштуйте напрямок розмиття так, щоб воно збігалося з нахилом променя. Створіть кілька копій обробленого шару і застосуйте до них опцію Free Transform меню Edit. Змінивши розмір зображення, ви отримаєте більш вузький промінь.
9
Інструментом Move Tool посуньте копії шарів так, щоб отримати безліч променів різної товщини. Частина світлових ліній можна перекласти за фігуру на знімку. Щоб це зробити, перейдіть до фон у і завантажте виділення, використавши в якості джерела маску цього шару. Поверніться до імітації світла і видаліть фрагмент, що закриває об'єкт зйомки, опцією Clear меню Edit.
10
Накладіть на менш освітлену область фон а відбитки кисті. Для цього створіть ще один шар і відкрийте палітру Brushes. Включивши інструмент Brush, виберіть зразок кисті, слідами якої ви заповните фрагмент фон а. Це можна зробити у вкладці Brush Tip Shape. Налаштуйте параметри розкиду відбитків у вкладках Shape Dynamics і Scattering, орієнтуючись на зміну картинки в нижній області палітри. Якщо ви хочете отримати сліди кисті, що розрізняються за кольором, відрегулюйте настройки вкладки Color Dynamics.
11
Заповніть відбитками кисті верхній шар. Можете продублювати отримане зображення і розмістити частину слідів кисті перед фігурою на знімку. Зменшіть величину Opacity для шару з цими відбитками.
12
Збережіть отриману картинку в файл psd, що містить всі шари. Можливо, ви захочете змінити деталі створеного фон а. Застосуйте для збереження опцію Save As меню File. Для швидкого перегляду відредагованого фото виберіть формат jpg.