Як вибрати плиту.

Найпоширенішими джерелами нагріву в побутових кухонних плитах є газ і електрика. Зазвичай вибір робиться між цими двома типами приладів для приготування їжі. Є комбіновані варіанти, що поєднують електричні та газові конфорки. І в того, і в іншого типу є свої плюси і мінуси, враховуйте їх, перш ніж зробити остаточний вибір.
Інструкція
1
Якщо є підключення до природного газу, візьміть плиту на цьому джерелі тепла, все-таки він дешевше, ніж електрика. Такі плити невибагливі, конфорки швидко прогрівають посуд з підготовлюваної їжею. На панелі розташовується 2-6 (4 найчастіше) конфорок різної потужності, є і мають кілька рядів полум'я.
2
Деякі сучасні газові плити оснащені дуже важливою функцією «газ-контроль» - термоелектричної системою, яка перекриває подачу газу, якщо полум'я згасло. Електроророзжіг дозволить вам обійтися без сірників і запальничок. Така функція може бути ручною і автоматичною. При другому варіанті конфорка запалюється одним легким рухом, що, безумовно, дуже зручно.
3
Якщо ви збираєтеся користуватися духовкою, беріть модель з електричним духовою шафою. Вони більш функціональні, мають більшу кількість режимів нагріву. Газовий духова шафа, як правило, не оснащують конвектором, який сприяє циркуляції гарячого повітря. Ця функція дозволяє блюду прогріватися рівномірно.
4
Електричні плити вважають більш безпечними, адже в них немає відкритого полум'я. Такі прилади мають різні зони нагріву: конфорки-млинці і склокерамічна поверхню. Керамічна панель зажадає від вас дбайливої експлуатації, але вона має високу теплопровідність.
5
Зони нагріву можуть розширюватися, конфорки бувають двох-і трьохконтурні. Є й овальні зони, які потрібні для посуду цієї ж форми. Склокерамічні плити мають індикацію залишкового тепла, тобто ви бачите, наскільки прилад охолонув. Якщо ви часто забуваєте про підготовлювану на плиті їжі, візьміть плиту з функцією автоматичного вимкнення при попаданні рідини з каструлі на поверхню конфорки.
6
Стеклокерамическая що нагріває поверхню вимагає використання посуду з рівним дном, щоб воно щільно прилягало до панелі. Також вона не любить грубого поводження - не потрібно кидати посуд на панель і проливати холодну воду на гарячу конфорку (скло може тріснути).
7
Класичні електричні плити простіше в зверненні. Конфорки-млинці роблять з чавуну, який не вимагає особливої обережності у догляді та експлуатації. Але ці поверхні нагріваються досить довго і повільно реагують на зміну вами температури нагріву.
8
Комбінована плита - це поєднання електричних та газових конфорок. Це дуже зручно, адже іноді трапляються відключення газу чи електрики, але ви в цьому випадку все одно маєте можливість користуватися плитою.
9
Сучасні кухонні плити випускаються в різній колірній гамі, тому є можливість підібрати модель відповідного відтінку. Популярні і плити з нержавіючої сталі.
Зверніть увагу
Перш ніж зупинити свій вибір на електричному приладі, зверніть увагу, до якої розетки підключається плита (зазвичай вони вимагають високочастотних, звичайні не витримують напруги).