Як вибрати столик для годування.

Якщо ваш малюк вже впевнено сидить і тягнеться до ложки і чашці, пора йому придбати свій столик для годування. Вибір цього предмета дитячих меблів є дуже важливим і складним для багатьох батьків, адже доводиться орієнтуватися не тільки на ціну і зовнішній вигляд, але і на зручність і практичність використання. Важливо також, щоб малюк був задоволений, швидше звик до самостійності і доставляв менше клопоту своїй мамі. Як же вибрати столик для годування?
Інструкція
1
Вибирайте стійкий столик . Якщо ваш вибір припав на модель, забезпечену коліщатками, обов'язково перевірте механізм їх закріплення (фіксації). Навіть якщо конструкція міцна і стабільна, не варто залишати в ній малюка без нагляду.
2
Зверніть увагу на покриття столик а. Бажано, щоб воно було клейончастим або пластиковим. Таке покриття набагато практичніше і зручніше. Залишки їжі або сліди від олівців, фарб та фломастерів можна просто прибрати вологою ганчірочкою.
3
Столик повинен бути обов'язково забезпечений високими бортиками. Рідина, пролита малюком, і іграшки затримаються на столик е і не опиняться на підлозі. Бортики також знадобляться вам, якщо з дитиною ви проводите заняття з розвитку дрібної моторики (наприклад, пересипають крупи).
4
Існують столи зі спеціальними заглибленнями для пляшечки чи тарілки. Їх використовують виключно для їжі, тому годування на них більш гігієнічне. Можна придбати й столик , призначений одночасно для годування та ігри, забезпечений знімними музичними панелями та іграшками-массажерами для ясен.
5
Столик повинен володіти декількома положеннями фіксації. При годуванні посадите свого малюка впритул до столу, а під час гри, навпаки, відсуньте його далі.
6
Важливо, щоб столик був знімним (якщо він прикріплений до стільчика). Це дуже зручно, якщо ви захочете помити його чи він буде заважати будь-яким заняттям або процедурам з малюком. Завдяки такій функції можна також навчити малюка самостійно сідати на стілець або, підсунувши його до загального столу, дати відчути йому себе «великим».
7
Важливий вибір кольору. Вибирайте спокійні тони і відтінки (ніжно-блакитний, блідо рожевий). Яскравий колір буде зайво напружувати очі дитини. Пам'ятайте, що увагу вашого малюка має бути сконцентровано на ложці з тарілкою або на цікавих іграшках.
8
Ні в якому разі не купуйте вироби з гострими кутами або якими-небудь нерівностями. Адже шкіра дитини досить ніжна і чутлива. Її можна серйозно поранити навіть незначної зазублиною.
9
Купувати стіл для годування слід в дитячих спеціалізованих магазинах, там ви зможете подивитися сертифікат на виріб. Головними критеріями для вас мають бути якість і зручність.