Як змінити текст у форматі pdf. foxit pdf editor інструкція Як редагувати текст.

Коли компанія Adobe Systems в 1993 році розробила формат PDF, то він не передбачав можливості редагування готових файлів. Росла популярність формату, росла і потреба в редагуванні документів. Наприклад, потрібно відрізати зайве або підкоригувати пару абзаців. І сьогодні змінити текст в PDF - завдання цілком здійсненне.
Інструкція
1
Якщо з PDF-файла вам потрібен тільки текст, скопіюйте його і перенесіть в звичний для редагування документ - наприклад, Microsoft Word. Якщо файл захищений від копіювання - спробуйте перевести його в редагований формат за допомогою програми ABBYY FineReader.
2
Існує безліч комп'ютерних програм - редакторів, що дозволяють і переглядати документи у форматі PDF, і робити в них виправлення - зменшити або замінити картинку, виправити кольору, поміняти місцями якісь об'єкти, зробити виправлення в тексті.
3
Одна з найпопулярніших таких програм-редакторів - Foxit PDF Editor. Її можна безкоштовно завантажити і встановити на комп'ютер з інтернету. Крім того, вона дуже проста у використанні, не вимагає спеціальних знань і навичок в установці. З її допомогою виправлення в тексті робляться наступним чином.
4
Запустіть програму на комп'ютері. Відкрийте в ній документ, який потрібно відредагувати. За допомогою лівої кнопки миші виділіть рядок, де будете робити заміни.
5
Потім на верхній панелі знайдіть значок Edit Object - синій кружечок з олівцем. Натисніть на нього, потім внесіть зміни в текст. Ви можете видаляти слова, писати замість них нові, виправляти орфографічні помилки - загалом, робити те, що необхідно. Після потрібно підтвердити всі виправлення, вибравши на верхній панелі значок «галочка».
6
Якщо вам потрібно вставити в файл кілька нових абзаців, скористайтеся функцією Add Text Object. Для цього натисніть на верхній панелі на відповідний значок. У що з'явився вікні наберіть новий текст. Потім натисніть на «Ok» і за допомогою курсору перемістіть текст в потрібне місце в документі.
7
Далі збережіть документ за допомогою спеціальної функції, розміщеної на верхній панелі програми - значок «дискета». Якщо вам потрібно зберегти обидві версії (і з виправленнями і без них), виберете функції «Файл», а потім - «Зберегти як».
Файли у форматі PDF все частіше використовуються в документообігу. Для того, щоб відредагувати PDF файл на комп'ютері, необхідно встановити дороге програмне забезпечення Adobe Acrobat. Однак є й інші програми-редактори, як для ПК, так і для Мас.
Інструкція
1
Відкрийте браузер і перейдіть на сайт програми VeryPDF PDF Editor. Програма платна, але ознайомча версія дозволяє працювати з програмою безкоштовно 30 днів. Скачайте і встановіть її на комп'ютер. Після завершення установки запустіть програму. Натисніть кнопку Open («Відкрити») на панелі інструментів, щоб відкрити PDF-файл, який потрібно виправити.
2
Для того, щоб залишити коментарі в pdf-файлі, використовуйте інструменти коментування. Такими інструментами є: stamp («штамп»), textbox («текстове поле»), note («замітка») і draw («малюнок»). Натисніть на іконку з двома бульбашками і виберіть необхідний інструмент («штамп,« текстове поле »,« замітку »або« малюнок »), щоб додати свої коментарі.
3
Для того щоб змінити вміст pdf-файлу, натисніть на кнопку з чорною стрілкою, яка знаходиться поряд з кнопкою з текстовим полем. Натисніть на кнопку з текстовим полем, щоб додати текст. Клацніть правою кнопкою миші в будь-якій області вмісту файлу, яке хочете змінити, і виберіть пункт Properties («Властивості»).
4
Для того щоб виправити pdf-файл на комп'ютері Mac, відкрийте браузер і перейдіть на сайт програми PDFpen. Програма платна, але є й безкоштовна версія, яка відрізняється від платної накладенням водяного знака на все збережені файли. Скачайте і встановіть її на комп'ютер. Після установки запустіть програму. З'явиться діалогове вікно Open File («Відкрити файл»). Виберіть файл, в який необхідно внести зміни.
5
Використовуйте іконки розділу Tools («Інструменти») на панелі інструментів, щоб виправити pdf-файл. Можна як редагувати текст, так і додавати новий, а також залишати записки, малювати об'єкти і переміщати блоки.
6
Натисніть меню File («Файл»), а потім Save («Зберегти»), якщо потрібно зберегти зміни у файлі. Або виберіть Save As («Зберегти як»), щоб зберегти весь вміст в новий pdf файл.