Як обшити табурет. табурет з трояндами.

Для оновлення інтер'єру на кухні зробіть нові подушки або накидки на табурети своїми руками. При виборі матеріалу для обшивки ви можете використовувати таку ж або схожу тканину, з якої у вас фіранки, а можете докласти фантазію і зробити щось оригінальне. Тоді обідній стіл в оточенні табуретів стане акцентним плямою на кухні.
Вам знадобиться
  • - щільна тканина;
  • - капронові стрічки;
  • - швейна машинка;
  • - яскрава щільна тканина;
  • - синтепон ;
  • - кравецькі шпильки;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Зніміть мірки з табурета. Розстеліть на рівній поверхні кальку, шматок старих шпалер або газетний лист. Переверніть табурет на папір. Обведіть олівцем розміри сидіння і виріжте заготовку.
2
Зробіть дві деталі викрійки на щільної тканини. Додайте припуски на шви для кожної деталі по 2 см. Виріжте заготовки.
3
Подушка буде кріпитися до ніжок табурета бантами. Для кожної ніжки відріжте від капронової стрічки по дві деталі. Довжина і ширина кожної залежатиме від того, якого розміру бантики ви хочете зав'язати. Колір стрічки може збігатися з кольором троянд на подушці, а може бути прозорим і непомітним.
4
Складіть дві деталі з щільної тканини лицьовою стороною всередину. Приколіть кравецькі шпильками по дві стрічки там, де вони будуть кріпитися до ніжок. Ці місця можна відразу відзначити, приклавши заготовку до табурету. Врахуйте, що стрічки при сколюванні повинні знаходитися всередині основи подушки, щоб потім їх можна було вивернути назовні.
5
Стачайте на швейній машинці основу для подушки. Не прошивати з одного боку близько 20 см. Через цей отвір виверніть подушку на лицьову сторону і зашейте його вручну.
6
Зробіть викрійки троянд з яскравої тканини. Для цього вам потрібна буде однотонна щільна тканина бордового, червоного, жовтого або рожевого кольору, щоб вона своїм виглядом нагадувала про справжніх трояндах.
7
Накресліть на папері прямокутник зі сторонами 12х30 см. Скруглите по одному кутку з кожного боку. Заготівля нагадуватиме за формою спортивний лук.
8
Зробіть по викрійці дві заготовки з тканини для троянд і дві - три з синтепону. Чим пухлее троянди ви хочете бачити, тим більше шарів синтепону потрібно використовувати. Змітайте вручну м'який наповнювач, щоб було зручно вставляти його в чохол з тканини для троянд.
9
Прошийте на машинці зовнішній матеріал для майбутніх квітів. Залиште отвір з одного боку. Через нього вставте сметанний синтепон. Розподіліть рівномірно м'який наповнювач і зашейте отвір.
10
Поверніть пухку смужку рулетом по довгій стороні. У вас вийшла імітація квітки.
11
Прикладіть його до вже готовому основи з тканини. Підрахуйте, скільки таких троянд вам буде потрібно, щоб щільно заповнити сидінні. Зшийте відсутні квіти.
12
Гарненько пришийте вручну саморобні бутони до основи. Зелені листочки з тканини можна купити готовими в швейному відділі або викроїти з відповідного матеріалу.
13
Пришийте листочки в декількох місцях між троянд. Ваш табурет з такою подушкою нагадуватиме про букет квітів.