Як намалювати вуса в Фотошопі.

Засоби ретуші фотографій, надані графічним редактором Adobe Photoshop, воістину вражають. З їх допомогою можна до невпізнання міняти композицію, прибираючи або привносячи в неї елементи. Найчастіше корекції піддаються зображення людей. І тут все обмежується лише фантазією дизайнера. Наприклад, на будь-якому обличчі в фотошопі можна намалювати ідеально виглядають вуса.
Вам знадобиться
  • - вихідне зображення;
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Оберіть в розділі File головного меню Adobe Photoshop пункт "Open ..." і завантажте зображення, на якому потрібно намалювати вуса. Активуйте інструмент Ruler. За допомогою нього дізнайтеся приблизну ширину і висоту області, в якій вуса будуть розташовані. Натиснувши Ctrl + N, створіть новий документ з прозорим фоном, що має розміри, дещо більші раніше визначених.
2
Створіть заготовку зображення вусів. Активуйте режим швидкої маски, натиснувши Q. У меню виберіть пункти Filter, Render, "Fibers ...". Встановіть параметри Variance і Strength в значення 25 і 64 відповідно. Натисніть кнопку OK. Вимкніть швидку маску, натиснувши Q. Встановіть колір переднього плану таким, який повинен бути у вусів. Натисніть Shift + F5 або використовуйте пункт "Fill ..." меню Edit. У списку Use діалогу Fill виберіть Foreground Color, у списку Mode - Normal. Значення Opacity встановіть в 100%. Натисніть OK.
3
Перенесіть заготовку зображення вусів в цільовий документ. Послідовно натисніть комбінації клавіш Ctrl + D, Ctrl + A, Ctrl + C. Перейдіть у вікно з потрібним зображенням. Натисніть Ctrl + V. Буде створений новий шар.
4
Надайте вусах потрібну форму. У меню виберіть пункти Edit, Transform, Warp. У списку Warp верхній панелі зробіть поточним пункт Custom. Рухайте вузли сітки на зображенні для досягнення потрібного ступеня трансформації. Натисніть на кнопку інструменту Move. Клацніть по кнопці OK діалогу, що з'явився. Скоректуйте положення зображення вусів.
5
Додайте вусах обсяг за рахунок накладення тіней. У меню виберіть Layer, Layer Style, "Bevel and Emboss ...". На поточній вкладці відкрився діалогу встановіть значення опцій. У списку Style виберіть Inner Bevel. У списку Technique - Smooth, в Highlight Mode - Screen, а в Shadow Mode - Multiply. Параметр Depth зробіть рівним 1000%. Значення Size і Soften встановіть в 0, а в обидва поля Opacity введіть 100. Активуйте опцію Use Global Light. Параметр Angle встановіть в значення, приблизно рівне куту падіння тіні на фоновому зображенні. Натисніть OK.
6
Подгоните зображення вусів до фону. Активуйте інструмент Eraser. У списку Mode верхній панелі зробіть поточним пункт Brush. Параметр Opacity встановіть в значення 20-30%. Виберіть відповідну кисть. Періть краю вусів, домагаючись потрібної форми і реалістичності.
7
Натисніть Shift + Ctrl + S. Збережіть робочу копію у форматі PSD. Якщо потрібно, експортуйте зображення в інший формат.
Ростити вуса або не рости вуса - це питання частенько задають собі молоді люди, коли їм буває лінь поголитися. І деяким дійсно щастить - адже вони є володарями густою рослинністю над верхньою губою, тому для них, відростити красиві вуса не проблема. Але навіть у тому випадку, якщо з ростом волосся у вас проблем немає, зробити правильні вуса - ціле мистецтво.
Вам знадобиться
  • Тример
  • Ножиці
  • Дзеркало
Інструкція
1
Щоб зробити вуса , в першу чергу перестаньте голити волосся в області носа і верхньої губи. І не слухайте тих, хто каже, що чим частіше ви будете голити волосся, тим густіше вони будуть рости - це не завжди так.
2
Нехай волосся росте, там, де ростуть. Але не забувайте інтенсивніше голити шкіру на межі росту волосся. Волосся над губою раніше пробиваються в куточках рота, а потім виростають над губою повністю. У міру того, як вуса стають товщі і помітнішою, можете починати їх підстригати.
3
Оберіть ваш тип вусів. Якщо у вас маленьке обличчя, віддайте перевагу тонкі акуратні вусики. Якщо особа крупніше - вуса повинні бути пропорційних розмірів або привертають увагу форм.
4
Направляйте правильний ріст волосся щодня. Підстригайте і причісуйте вуса у міру того, як вони відростають і стають товстішими.