Як зав'язати мусульманську хустку. Як правильно зав'язувати хустку по мусульманськи.

Хіджабом араби традиційно називають всяку одяг, але для європейців це слово асоціюється в першу чергу з жіночим хусткою. За Шаріатом носити його зобов'язані все мусульманки. Однак і демократична мода Заходу дозволяє використовувати цей головний убір. Головне - красиво зав'язати його.
Вам знадобиться
  • Платок;
  • Англійські шпильки;
  • Резинка для волосся.
Інструкція
1
Перший спосіб - хіджаб з косичкою. Зберіть волосся в хвіст або косу, друге переважно.
2
Розташуйте середину хустки на маківці. Кінці закиньте через плечі назад і зав'яжіть під косою.
3
Притисніть кінець стрічки до основи шиї. Іншим обмотайте голову від основи шиї через вуха, лоб і знову дощенту. Зробіть петлю, зв'язавши кінець і середину стрічки.
4
Сплетіть косу з кінців хустки і стрічки. Щоб не розв'язувалася, закріпіть гумкою.
5
Розташуйте хустку симетрично на маківці, заколіть шпилькою під підборіддям.
6
Оберніть кожен кінець навколо шиї, не затягуючи. Заколіть на потилиці.
7
Розправте хіджаб на грудях.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6stvof7_u6Q
Східний хустку або хіджаб, сьогодні є не тільки релігійним, а й стильовим атрибутом - за допомогою красиво зав'язаного хустки ви можете залучити до себе увагу, підкреслити свій стиль, створити індивідуальний і оригінальний вигляд. Існує маса способів красиво пов'язати хустку або палантин по-східному - ви можете вибрати для себе найбільш прийнятний варіант, який буде виглядати на вас елегантно і стильно.
Інструкція
1
Ви можете вибрати для підв'язування хустки яскравий і красивий палантин, як однотонний, так і з екзотичними узорами або орнаментами. Візьміть палантин і накиньте його на голову так, щоб правий вільний кінець палантини був довший лівого, а потім візьміть шпильку і заколіть палантин під підборіддям.
2
Довгий кінець палантини оберніть навколо голови і заколіть на потилиці, а другий кінець задрапіруйте на грудях красивими складками. Також хустку буде виглядати красиво, якщо попередньо надіти на голову облягаючий шапочку.
3
Накиньте палантин на голову поверх шапочки, а на потилиці з'єднайте його кінці і заколіть шпилькою. Довгу частину палантина залиште, а коротку оберніть навколо грудей і заколіть. Довгий кінець перекиньте через груди і закріпіть на протилежному скроні. Розправте драпіровку на грудях.
4
Зробити свій зовнішній вигляд більш екзотичним і яскравим можна, пов'язавши навколо шапочки тюрбан - підключіть фантазію до створення головного убору і оберніть палантин навколо голови будь-яким способом, перекручуючи кінці хустки або залишаючи їх вільними, а для краси заколіть його красивою брошкою.
5
Поєднуючи дві хустки різних кольорів і з різних матеріалів, ви можете добитися оригінального ефекту і зробити свій хустку ще гарніше. Наприклад, ви можете зав'язати палантин з довгими кінцями на потилиці поверх іншого палантина, а потім скрутити кінці, розділити їх на три частини і сплести з них косу.
6
Спробуйте зав'язати перекручення в джгути кінці палантини на потилиці, а потім загорнути їх навколо одна одної, щоб ззаду утворився пучок. Заколіть його шпильками. Такий варіант хустки підійде для офіційно-ділового стилю.