Як перевірити знос гальмівних колодок. знос правих колодок ваз 2110.

гальмівні колодки називаються фрикційні накладки, які притискаються до барабана або гальмівного диску і зупиняють обертання коліс. Слід регулярно міняти колодки, тому їх знос впливає на якість гальмування і, отже, на безпеку поїздки.
Вам знадобиться
  • - домкрат;
  • - телескопічний ключ;
  • - штангенциркуль або лінійка.
Інструкція
1
На кожному автотранспорті існують свої критерії за періодичністю заміни гальмівних колодок. В основному автомобілісти вважають, що колодки потребують заміни після 8-10 тисяч кілометрів пробігу. Цей показник загальний і повністю орієнтуватися на нього не варто. У кожного водія стиль їзди індивідуальний: хтось спокійно водить машину, в цьому випадку колодки можуть пропрацювати до 20 тисяч кілометрів, а любителям швидкої їзди і різких зупинок доводиться міняти колодки вже після 5-6 тисяч пробігу. Крім того, існує безліч параметрів, що сприяють знос у колодок: якість гальмівних елементів, навколишнє середовище, перепади температури і т.д.
2
Про знос е колодок свідчить присутність гальмівної пилу з домішкою металевої стружки на колісних дисках, а також сильно різке, або, навпаки, надмірно слабке гальмування, присутність биття в момент гальмування. Якщо на вашому автомобілі є схожі проблеми, перевірте гальмівні колодки.
3
Для перевірки ступеня знос а гальмівних колодок і передніх гальмівних механізмів встановіть автомобіль на оглядову яму або домкрат.
4
Телескопічні ключем відкрутіть передні колеса. При перевірці колодок гальмівного механізму зліва поверніть кермо вліво, а при перевірці правих гальмівних елементів - рульове колесо вправо.
5
Визначте товщину накладок гальмівних колодок через оглядове отвір в рухомий скобі супорта. Якщо товщина фрикційної накладки становить 1,5 мм або менше, колодки слід замінити.
6
Для перевірки колодок заднього гальмівного механізму поставте домкрат під задні колеса і відкрутіть їх, а також зніміть гальмівний барабан.
7
Штангенциркулем або лінійкою виміряйте товщину фрикційних накладок. Якщо вона менше 1,5 мм, замініть і задні гальмівні колодки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=34tOt00FTPA
Зверніть увагу
Необхідно міняти колодки в наступних випадках: товщина накладок складає менше 1,5 мм, накладки погано з'єднані з основою, поверхня накладок замаслена.
Гальмівні колодки - це другий за частотою зміни після масла витратний матеріал в автомобілі. Якщо пропустити момент, коли необхідно їх замінити, це може перетворитися для машини у великі неприємності. До того ж розумна техніка заздалегідь попереджає, коли саме потрібно їх поміняти.
Інструкція
1
Якщо ви відчуваєте при гальмуванні легке биття - це якраз і означає, що термін служби гальмівних колодок вашого автомобіля підійшов до кінця. Відбувається це тому, що стираються вони нерівномірно, а через це виникають різні сколи та тріщини. Порядком знос івшаяся гальмівна система починає видавати шум і биття. Головне - цей процес не запускати, інакше можуть постраждати гальмівні диски. І тоді ремонт обійдеться вам у велику суму. А витрачений на ремонт часом значно збільшиться.
2
Якщо гальмівна система починає поводитися неадекватно, це теж є ознакою неполадок в колодках. На їх знос вказують такі чинники, як занадто слабке або, навпаки, надмірно жорстке гальмування. Якщо ж колеса блокуються надто різко, це сигналізує автовласникові про те, що накладки знос ілісь на 100% і вже метал треться об метал.
3
Ще однією ознакою повного знос а колодок може служити поява гальмівної пилу з домішкою металевої стружки на дисках. Коли ви заглянете під диск, оцініть зовнішній вигляд того, що там знаходиться. Так, наприклад, якщо наліт на колодках рівномірно темний, значить, накладка ще збережена. Якщо ж ви спостерігаєте металеві вкраплення, то це говорить про те, що колодка вже щосили дряпає диск, і міняти її потрібно дуже терміново.
4
Сильний свист при гальмуванні або звук скреготу, ніби щось потрапило в колесо і шкребеться, повинні насторожити автолюбителя. Вся справа в тому, що на гальмівних колодках є спеціальний обмежувач, який у міру стирання гальм наближається до диска і починає шкребти по ньому. Звідси і з'являється характерний звук. Він говорить про те, що колодки пора міняти, але час у вас ще є. І тільки в тому випадку, коли шум перетворюється в безперервний, потрібно розуміти, що міняти колодки потрібно терміново.