Як відправити вітальну листівку другу. Як відправити поздоровлення з форумів.

У свята так приємно дарувати подарунки та гарний настрій близьким вам людям. Порадувати свого друга стало набагато простіше. Щоб відправити вітальну листівку , тепер не потрібно ламати голову над тим, як правильно це зробити. Існує декілька різних способів відправки, а який з них вибрати - залежить тільки від вас.
Інструкція
1
Відправлення листівки через інтернетЕслі ваш друг зареєстрований в соціальних мережах, відправити листівку з привітаннями досить легко, і на це буде потрібно зовсім небагато часу. Зайдіть на його особисту сторінку, виберіть найбільш підходящу листівку (це може бути саморобний рисунок, фотографія або звичайне зображення з підписом) вставте її у відповідне поле і натисніть «Відправити». Ви можете зробити це публічно, залишивши своє повідомлення на форумі або стіні, або ж відправити поздоровлення анонімно, і тоді листівку побачить тільки ваш друг.
2
Знаючи електронну адресу свого друга, відправте листівку йому на поштову скриньку. Це можна зробити через спеціальні сайти з листівками або ж зі свого електронного ящика. Зайдіть на спеціальний ресурс, виберіть листівку , яка вам сподобалася, і заповніть всі необхідні поля. Спочатку введіть своє ім'я та адресу пошти, потім вкажіть ім'я та адресу пошти одержувача. Не забудьте вказати дату отримання на календарі і поставте галочку, щоб отримати повідомлення про доставку.
3
Відправлення листівки через курьераУстройте для друга невеликий і приємний розіграш. Купіть красиву вітальну листівку , підпишіть її від імені будь-якої великої фірми або популярною знаменитості. На конверті напишіть адресу та ім'я друга і вкладіть туди вашу листівку . Щоб ще більше здивувати приятеля, разом з листівкою покладіть трохи грошей. Зателефонуйте в службу доставки і домовтеся з кур'єром, щоб він в призначений час передав конверт вашому другу. Щоб розіграш вийшов цікавіше, попросіть кур'єра вам підіграти і придумайте для нього мова, з якою він буде вручати конверт.
4
Відправлення листівки по почтеПріобретіте красивий конверт і вітальну листівку . Складете оригінальне привітання, яке сподобається вашому другу. Помістіть листівку в конверт, акуратно його заклейте і відправте поштою. Будьте уважні, вказуючи адресу одного, інакше листівка може загубитися. Обов'язково прорахуйте кількість днів доставки і посилайте листівку заздалегідь. Якщо друг живе поруч, ви можете кинути конверт в його поштову скриньку самостійно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EciY5T439pc
Вітальна листівка - це обов'язковий атрибут будь-якого свята. Раніше, коли не було інтернету, а телефони були не у всіх, листівки були тим засобом поздоровлення з будь-якими святами. Зараз привітати людину стало набагато простіше, але так приємно іноді зазирнути в поштовий ящик і отримати привіт з минулого - паперову листівку .
Вам знадобиться
  • Паперова листівка
  • Конверт
  • Адреса одержувача
  • Комп'ютер
  • Мережа інтернет
Інструкція
1
Для того, щоб відправити вітальну листівку , треба спочатку її купити. На жаль, на даний момент дуже складно знайти вітальну листівку у вигляді поштової картки, тому для відправки пріджется купити поштовий конверт. Обов'язково потрібно уточнити адресу одержувача, щоб листівка дійшла. Також від відстані доставки і від географічного положення одержувача може залежати ціна доставки, а значить, кількість марок, що наклеюється на конверт. Будьте уважні!
2
Після того, як листівка і потрібний конверт куплені, потрібно підписати листівку , покласти її в конверт, запечатати, написати вірну адресу, і або покласти в синій поштовий ящик для збору листів, або передати безпосередньо оператору Пошти Росії.
3
Якщо у того, кого ви хочете привітати, є електронна адреса, то є ще один спосіб відправити вітальну листівку - через інтернет. В мережі дуже багато сервісів створення та розсилки листівок до будь-якого свята. Для цього потрібно зайти на один їх таких сайтів, вибрати вподобану вам листівку , написати текст до неї. При бажанні листівку навіть можна оформити музичним фрагментом! Потім потрібно вписати в форму відправки електронну адресу одержувача і натиснути кнопку "Відправити".