Як знайти бухгалтера.

Бухгалтерів зараз багато і, здавалося б, жодних проблем з їх пошуком не повинно виникати. Але посада ця настільки важлива, що навіть кандидати з хорошим стажем роботи можуть виявитися некомпетентними. До того ж, серед людей цієї професії зустрічаються відверті шахраї.
Інструкція
1
Визначте способи перевірки компетентності необхідного бухгалтера . Оскільки бухгалтери працюють на різних ділянках і виконують підчас інші обов'язки, методи перевірки у всіх будуть різними. Підготуйте усні запитання, щоб поспостерігати, як швидко кандидат справляється із завданням. І підготуйте завдання для письмової відповіді у вигляді типової робочої ситуації.
2
Дайте оголошення про вакансії. Бухгалтерів відгукнеться дуже багато, тому платити гроші за пошук персоналу агентствам з працевлаштування немає ніякого сенсу. Вони все одно не зможуть відібрати кандидата, щоб він повністю задовольняв нюансам роботи у вас.
3
Проведіть групове співбесіду і виявите найбільш перспективних співробітників. Для цього запросіть на співбесіду одразу кілька бухгалтерів. Влаштуйте для них щось на кшталт "круглого столу". І задайте підготовлені на 1-му кроці усні запитання. У вас буде можливість поспостерігати за людьми і вибрати тих, хто найбільше підходить не тільки за ступенем професійної підготовки, а й по особистісним якостям.
4
Проведіть 2-й етап співбесіди. Тепер необхідно з кількох кандидатів вибрати одного. Тут вже має сенс проводити співбесіди окремо з кожним. І не забудьте дати тест у вигляді письмового завдання, яке ви склали на 1-му кроці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ht7axwcs_Ic
Зверніть увагу
Якщо бухгалтеру належить спілкуватися з клієнтами компанії, наприклад, робити звірку розрахунків по телефону, то обов'язково поговоріть з цим кандидатом, використовуючи телефон. Можливо, голос або манера спілкування вас не влаштує, а адже від цього залежать і відносини з компанією-партнером.
Корисна порада
Заздалегідь попереджайте кандидата про такі особливості роботи, як затримки вечорами. Для вас це може здаватися самим собою зрозумілим, але на колишньому місці роботи людина з цим міг не стикатися, і у нього інші очікування. Краще заздалегідь з'ясувати всі нюанси, ніж через пару місяців шукати нового бухгалтера.