Як визначити зростання по фотографії. Як дізнатися ріст людини по фото.

Обчислення зростання по фотографії не може дати 100% точного результату. Але приблизні розрахунки все-таки можна зробити. Потрібно лише уважно придивитися до предметів, які оточують людину на знімку. А також варто скористатися спостереженнями антропологів і формулами тригонометрії.
Інструкція
1
Придивіться до того, що є на фото крім людини. Деякі предмети мають постійний розмір. Приміром, якщо людина стоїть біля стандартного дверного отвору, автомобіля, стола, то цілком можна уявити його приблизний зріст.
2
Якщо на фотографії немає орієнтирів, з якими можна порівняти знятого людини, уважно придивіться до самої постаті на знімку. Антропологи помітили, що висота особи дорослої людини середнього зростання складає 1/8 частину довжини тіла. Якщо голова менше цієї величини - наприклад, 1/9 частина тіла, значить людина на знімку високого зростання . Якщо голова велика - це, швидше за все, ознака невисокої зростання . Цим способом обчислень можна скористатися, тільки якщо людина знятий в повний зріст.
3
Ще один антропологічний метод. Виміряйте ширину плечей і голови у героя знімка. У людини середнього зростання ширина плечей дорівнює подвоєною ширині голови. Також, якщо досліджуваний об'єкт знято не повністю, можна визначити його ріст за загальноприйнятими пропорціям тіла. Приміром, відстань від кінчика кисті до ліктя складає? зростання людини. Таке ж значення має і відстань від верхівки до сосків. Чим менше їх співвідношення - тим нижче чоловік.
4
Для визначення зростання можна згадати і шкільну програму. Зокрема, теорему косинусів: квадрат будь-якої сторони трикутника (a) дорівнює сумі квадратів двох інших сторін трикутника (b і c), мінус подвоєний добуток цих сторін на косинус кута (?) Між німі.Человек, зріст якого потрібно дізнатися, буде в цьому випадку однієї з сторін трикутника. Довжину решти двох сторін дізнаєтеся в фотоапараті, яким робився знімок. Якщо він цифровий, то відстань до об'єкта в ньому зазначено в EXIF-файлі. Кут, під яким робилося фото можна визначити на око. А потім по таблиці Брадиса знайдіть значення косинуса для цього кута.