Як включити другий процесор.

Центральні процесори в сучасних персональних комп'ютерах і ноутбуках наділені декількома ядрами. Крім того, існують системні плати, що підтримують відразу декілька незалежних ЦП. Нерідко виникають проблеми, пов'язані з відключенням ядра або цілого процесора.
Інструкція
1
При роботі з комп'ютером, в якому використовується два незалежних процесора, необхідно перевірити їх активність в меню BIOS. Увімкніть комп'ютер і відкрийте вказане меню. Для цього використовуйте спеціальну функціональну клавішу.
2
Знайдіть меню, що відображає параметри роботи центральних процесорів. Переконайтеся в тому, що обидва пристрої включені. В іншому випадку активуйте потрібне обладнання. Якщо ви не можете виконати цю процедуру вручну, застосуйте початкові параметри системної плати.
3
Поверніться в головне вікно меню BIOS. Виділіть поле Reset BIOS або Use Default Settings. Натисніть кнопку Ok. Перейдіть до пункту Save & Exit. Перезавантажте комп'ютер із збереженням параметрів.
4
У тій ситуації, коли мова йде не про окремий процесорі, а про одне з ядер єдиного ЦПУ, використовуйте функції системи Windows для управління пристроєм. Відкрийте меню «Пуск». Введіть в поле пошуку рядок msconfig і натисніть клавішу Enter.
5
Відкрийте підменю «Завантаження» і виділіть лівою кнопкою миші активну операційну систему. Перейдіть в меню «Додаткові параметри», натиснувши відповідну кнопку. Активуйте функцію «Число процесорів». Для цього встановіть галочку навпроти однойменного поля.
6
Натисніть на стрілку і в розгорнулося меню вкажіть максимально доступне число ядер. Натисніть кнопку Ok. Застосуйте параметри після повернення в попереднє вікно. Перезавантажте комп'ютер.
7
Для активації всіх ядер центрального процесора при роботі з конкретною програмою використовуйте меню «Диспетчер завдань». Відкрийте його, натиснувши клавіші Ctrl, Delete і Alt. Клацніть правою кнопкою миші по настроюється процесу.
8
У меню, вкажіть пункт «Задати відповідність». Активуйте всі ядра центрального процесора, встановивши навпроти них галочки. Збережіть зміни.