Як побудувати туалет своїми руками. Туалет на дачі своїми руками відео.

На дачі або у дворі приватного будинку туалет на вулиці просто необхідний. Витративши невелику кількість сил, часу і будівельних матеріалів, ви легко побудуєте його самі. Від свердловин і питних колодязів туалет повинен розташовуватися на відстані 30-50 метрів. Враховується глибина залягання грунтових вод. Якщо вони розташовані вище 2,5 метрів, то для туалет а потрібно обладнати ємність і в міру наповнення прибирати. При глибині грунтових вод нижче 2,5 метрів можна копати вигрібну яму.
Вам знадобиться
 • -плотніцкіе інструменти
 • -тес
 • -брус або стовпи
 • -матеріал для покриття даху (залізо, шифер, руберойд)
 • -матеріал для обшивки вигрібної ями
 • -гвозді або шурупи
Інструкція
1
Викопайте вигрібну яму. Копати її можна вручну або ковшем трактора. Яма повинна бути досить глибокою, щоб туалет прослужив не один год.Еслі у вас грунт схильна до обсипання, то низ вигрібної ями і боки потрібно зацементувати. Для цього зробіть опалубку і залийте цементним розчином. Можна боки обшити прямим шифером чи дошками.
2
Над вигрібною ямою покладіть надійне перекриття. Воно може бути з бруса, товстих колод або залізних труб.
3
Зробіть каркас для туалет а. Для цього вкопати дерев'яні стовпи, попередньо ізолювати їх від землі. Висоту і ширину з довжиною зробіть за вашим бажанням. Задню частину стовпів зробіть коротше, ніж передню. Для того щоб з даху стікала дощова вода.
4
Внизу каркаса прибийте дошки. Встановивши туалет на перекриття його потрібно прикопати для того щоб він стояв міцно і стійко.
5
Обшийте каркас тесом. Тес краще брати з пазами, щоб не було щілин. Якщо ви берете тес без пазів, то обшийте стики дощок додатково.
6
Обшивши дах, випустіть тес вперед і назад. Для того щоб був козирок, а ззаду дощова вода стікала якнайдалі від туалет а. Покрийте дах руберойдом, шифером або залізом.
7
Постеліть підлогу. Він повинен бути з отвором. Розмір отвору виріжте по вашому розсуду.
8
Навісьте двері. Прикрутите до неї ручку. Все туалет готовий.
Про що потрібно подбати в першу чергу, якщо ви тільки що купили ділянку під дачу, на якому ще немає жодних будівель? Правильно, про туалет. Чи не будете ж ви в кістках нужду справлять.В Загалом, мова зараз піде про те, як можна побудувати дачний туалет, маючи при собі цілком стандартний набір інструментів і матеріалів.
Вам знадобиться
 • - брус 100х100 мм і 50х50 мм
 • - ДСП або фанера
 • - рубанок
 • - шуруповерт або викрутка
 • - молоток
 • - ножівка по дереву
 • - саморізи 40 мм і цвяхи 80 мм
 • - лист шиферу або оцинкованого заліза
 • - листовий пінопласт
Інструкція
1
Перед тим як приступити до будівництва туалету, потрібно визначитися з питанням виїмки грунту. Від типу грунту залежить час, затрачений на його витяг. Залежно від типу грунту може дещо змінюватися набір інструментів, застосовуваних для викопування вигрібної ями. Ця сама яма повинна бути досить глибокою.
2
С вигрібною ямою покінчено. Давайте візьмемо брус перерізом 100 на 100 мм і довжиною близько 3 метрів і зробимо з нього каркас нашого дачного туалету. А брус перерізом 50х50 ми використовуємо для виготовлення сидіння.
3
Визначимося з габаритами туалету. Довжину візьмемо 150 см, ширину - 100 см і висоту - 210 см. Розпилюємо бруси за розмірами і впівдерева їх з'єднуємо. Таким чином, у нас вийде 50х50. Якщо потрібно, приберемо нерівності з'єднання і відшліфуємо поверхню. Перевіримо діагональ за допомогою капронової нитки.
4
Відрахуємо від рівня підлоги 50 см і вріжу бруси 50х50 в несучий брус. З такого ж бруса зробимо перемичку на відстані приблизно 100 см від задньої стінки по довжині. І по задній стінці пустимо точно таку ж перемичку. Ці перемички будуть основою для устрою нашої сидіння.
5
Тепер візьмемо аркуш ДСП або фанери і виріжемо під розмір стульчака в ньому отвір. Прикрутимо лист до перемичках саморізами за допомогою шуруповерта або викрутки. Потім нам потрібно буде наклеїти на стінки пінопласт і обшити їх ДСП або фанерою. Про стать теж не забуваємо.
6
У нас на черзі дах. Наріжемо поперечні бруси і прикріпимо їх до стінок. На бруси покладемо лист оцинкованого заліза або хвильового шиферу, які потрібно буде зміцнити.
7
Надамо нашому туалету стійкості. Для цього його треба буде заглибити в землю. Згадаймо, що у нас від бруса 100х100 залишився шматок 90 см. Він і буде основою для паль. Щоб брус легко увійшов в землю, заглибити спершу порожнисту металеву трубу. Після цього брус піде в землю, як маслом намазаний. На цьому роботу по будівництву дачного туалету можна вважати закінченою.