Як на Ucoz поставити банер. Як поставити кутовий банер на сайт ucoz.

Більшість сучасних веб-ресурсів переповнені різного роду графікою, наприклад, банерами . Найчастіше вони являють собою рекламні блоки, розміщення яких може принести певний прибуток. Саме тому однією з найактуальніших проблем веб-майстрів стає установка банерів на сайти різних движків, зокрема системи Ucoz.
Інструкція
1
Для того, щоб поставити рекламний банер на сайт, розташований в CMS Ucoz, для початку увійдіть в адміністраторський відділ свого ресурсу, ввівши дані аккаунта в форму входу. Після цього перейдіть в панель управління сайтом. У даній панелі знайдіть розділ під назвою «Файловий менеджер» і відкрийте його. Потім попрацюйте над самим банером. Завантажте графічне зображення майбутнього рекламного блоку, або на хостинг самої системи Ucoz, або на будь фотохостинг. Отриману посилання на завантажений файл скопіюйте і вставте у вікно будь-якого текстового редактора.
2
Після маніпуляцій з банером поверніться на головну сторінку вашого сайту. При вході під аккаунтом адміністратора в верхній частині з'явиться панель. Знайдіть на ній кнопку «Конструктор» і натисніть. Після цього у вікні, клікніть по кнопці «Створити блок». З'явиться модуль, який ви повинні перемістити в будь-яку частину вашого веб-ресурсу і закріпити. Не забудьте відкрити властивості даного об'єкта і задайте йому ім'я (наприклад, «Реклама»). Ця назва буде відображатися на сайті, так що будьте уважні при введенні. Потім перейдіть в розділ налаштувань щойно створеного рекламного блоку.
3
В панелі налаштувань виберіть опцію HTML. У вікні, ви побачите текстове поле. У тому випадку, якщо воно буде заповнене якимось кодом, зітріть його. Після цього перейдіть на сайт тієї партнерської програми, яка надала вам банер, і скопіюйте його html-код. Потім вставте скопійований текст в поле створеного в «Конструкторі» модуля. Якщо ж баннер цікавий вам не в плані прибутку, а в плані збільшення відвідуваності (так званий механізм обміну банерами між сайтами), тоді вставте в модуль наступний текст: