Як виставити запалювання на Газелі. Як перевірити запалювання стробоскопом на газелі.

Для того щоб грамотно налаштувати карбюратор Газелі , слід для початку перевірити кут випередження запалювання. До того ж потужність мотора повністю залежить від правильності установки і настройки запалювання.
Вам знадобиться
  • - професійний довідник;
  • - стробоскоп;
  • - трубка;
  • - фарба;
  • - кисть;
  • - інструменти.
Інструкція
1
Для настройки кута випередження запалювання використовуйте стробоскоп, при цьому параметри, яким має відповідати мотор, беріть з професійних довідників (в них зібрані дані по кожній окремій моделі).
2
Якщо на розподільнику запалювання був встановлений вакуумний регулятор, перевірте, за яких умов надходить вакуум. Відомо два варіанти надходження вакууму в регулятор: після легкого натискання на педаль газу і при включеному моторі.
3
Нерідко вакуум надходить лише після того, як мотор завівся. Як правило, цей варіант представлений складною конструкцією, призначеної для механічного управління запалюванням. Така конструкція представлена вмикачами, збирачами конденсату, Термовимикач і клапанами затримки, завдяки чому сила вакууму впливає на регулятор, причому, сила впливу залежить від температури двигуна.
4
Перевірте справність вакуумного регулятора за допомогою спеціальної трубки, один кінець якої надіньте на регулятор. При працюючому на холостому ході двигуні створіть в трубці вакуум, а також збільште обороти мотора до 100-200 об/хв.
5
Щоб відрегулювати запалювання за допомогою стробоскопа, на двигуні є градуйована шкала. Відшукайте ці мітки на шківах коленвала (з передньої частини двигуна або ж у віконці, розташованому над маховиком). Як правило, ці місця покриті товстим шаром грязьового нальоту або іржею, тому, перш ніж виміряти цікавлять вас показники, добре очистіть двигун, а мітки подкрасьте.
6
регулювання виробляють на прогрітому двигуні, який працює на холостому ходу. Акуратно повертайте розподільник запалювання на невеликий кут, поєднуючи при цьому потрібні мітки при Морган світлі стробоскопа.
Зверніть увагу
Після виставлення запалювання на Газелі знадобиться коротка поїздка, що дозволяє перевірити їздові якості автотранспортного засобу.
Корисна порада
Рекомендоване значення виставляється запалювання на Газелі - від п'яти до п'ятнадцяти градусів до верхньої мертвої точки.