Як повернути годинник в магазин. чи можна повернути в магазин годинник.

Якщо ви купили в магазині годинник, а вони з яких-небудь причин вас не влаштували, ви можете повернути їх. Російське законодавство дає таку можливість споживачеві. Однак, ви повинні знати, яким чином можна отримати свої гроші назад від магазину.
Інструкція
1
Дізнайтеся, чи маєте ви право повернути куплені годинник в магазин. Це можна зробити, якщо вони несправні з вини виробника. У тому випадку, якщо модель вам просто перестала подобатися, ви не завжди зможете замінити її. Обміну не підлягають ті годинник, на які встановлено термін гарантійного обслуговування. Також ви не зможете повернути в магазин аксесуар, частково зроблений із золота, срібла або платини, або прикрашений дорогоцінними каменями. Решта моделей можна принести назад в магазин протягом чотирнадцяти днів після покупки.
2
Якщо ваші годинник можуть бути повернуті за законом, звертайтеся в магазин. Прийдіть туди з годинником, чеком та гарантійним талоном, якщо вам його видали при покупці. Аксесуар без гарантії ви можете обміняти на аналогічний, або попросити повернути вам гроші. При передбаченому гарантійному обслуговуванні ваші годинник відправлять на безкоштовний ремонт. І тільки якщо він не допоможе, ви зможете запитати свої гроші.
3
Отримайте назад залатані годинник або гроші. Якщо вам відмовляються їх лагодити і відшкодовувати збиток, зверніться в Службу захисту прав споживачів. Там вам допоможуть скласти грамотну скаргу, здатну вплинути на магазин. Також продуктивним може стати звернення безпосередньо до виробників годин, якщо це досить відома марка. Побоюючись за свою репутацію, фірма може піти вам назустріч і замінити неякісний товар.
4
За відсутності реакції на ваші претензії з боку магазину зверніться до суду. Але це має сенс, тільки якщо мова йде про значну суму компенсації. В іншому випадку ви витратите більше грошей на експертизу якості купленого товару.
Зверніть увагу
Компанія має право відмовитися лагодити ваш годинник навіть під час гарантійного терміну, якщо пошкодження виникли з вашої вини, наприклад, від сильного удару або занурення у воду годинників, не призначених для плавання.
Якщо куплені вами в магазині годинник не працюють або не влаштовують вас з яких-небудь інших причин, їх можна повернути. Відповідно до російського законодавства, така можливість найчастіше надається споживачам.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ви можете повернути придбані годинник в магазин. Зробити це можна в тому випадку, якщо несправність сталася з вини виробника. Але якщо модель просто не сподобалася, замінити її можна не завжди. Не підлягають обміну годинник з встановленим на них терміном гарантійного обслуговування. Крім того, ви не зможете здати в магазин аксесуар, в матеріал якого входить золото, срібло, платина або дорогоцінні камені. Всі інші моделі можуть бути повернені назад в магазин протягом 14 днів після здійснення покупки.
2
Зверніться до адміністрації магазину, якщо співробітники відмовляють вам у законному поверненні годин. Прийдіть з годинником, гарантійним талоном і чеком, якщо ви забрали їх при покупці. Якщо аксесуар не має гарантії, ви можете обміняти його на аналогічний або зажадати повернути вам гроші. У тому випадку, коли годинник передбачають гарантійне обслуговування, їх мають відправити на проходження безкоштовного ремонту. Якщо ж і він не допоможе, вам повернуть витрачені гроші
3
Отримайте назад годинник після ремонту або гроші за них. Якщо вам відмовляють у їх лагодження та відшкодування збитків, зверніться за допомогою до представників місцевого відділення Служби захисту прав споживачів. Вам допоможуть у складанні грамотної скарги, здатної вплинути на адміністрацію магазину. Якщо є можливість, зверніться безпосередньо до виробника годин, якщо їх марка є досить відомою. Захищаючи свою репутацію, компанія може допомогти вам в заміні неякісного товару.
Зверніть увагу
Компанія може відмовити в ремонті ваших годин навіть по гарантії, якщо вони були пошкоджені з вашої вини, наприклад, від сильного удару.
Корисна порада
Якщо реакція з боку магазину на ваші претензії відсутня, зверніться до суду. Однак це варто робити, тільки якщо стоїть питання про значну суму компенсації, інакше вам доведеться витратити більше грошей на проведення експертизи якості придбаного товару.