Як включити друге ядро ??процесора. Як зберегти і відновити закладки браузера.

Деякі програми працюють стабільно тільки при використанні одного ядра центрального процесора . Після відключення непотрібних ядер можуть виникнути певні складнощі, пов'язані з поверненням вихідних параметрів.
Інструкція
1
Якщо ви помітили, що Друга ядро встановленого центрального процесора не функціонує, негайно з'ясуйте причину цього збою. Для початку перевірте параметри завантаження системи. Відкрийте меню «Пуск».
2
Виберіть пункт «Виконати». Для швидкого доступу до зазначеного пункту використовуйте поєднання клавіш Win і R. Введіть команду msconfig в запущений поле і натисніть клавішу Enter.
3
Виберіть вкладку «Завантаження», розташовану у верхній частині робочого вікна. Виділіть лівою кнопкою потрібну операційну систему, якщо ви використовуєте різні ОС. Натисніть кнопку «Додаткові параметри».
4
Поставте галочку напроти пункту «Число процесорів». У спадаючому меню виберіть цифру 2. Обов'язково зніміть прапорці з пунктів «Налагодження» і «Блокування PCI». Натисніть кнопки Ok і «Застосувати». Закрийте меню налаштувань і перезавантажте комп'ютер.
5
Після завершення завантаження операційної системи натисніть клавіші Ctrl, Alt і Delete. В запущеному меню виберіть пункт «Диспетчер пристроїв». Відкрийте вкладку «Швидкодія» після запуску нового меню.
6
Подивіться кількість відображуваних ядер в графі «Хронологія завантаження ЦП». Тепер переконайтеся в тому, що для потрібних вам програм використовується обидва ядра центрального процесора .
7
Відкрийте вкладку «Процеси». Кікном правою кнопкою миші по назві потрібної програми. Виберіть пункт «Поставити відповідність» (Windows Seven). Дочекайтеся запуску вікна з заголовком «Відповідність процесів».
8
Виділіть галочкою пункт «Всі процесори» або почергово вкажіть кожне конкретне ядро . Натисніть кнопку Ok і повторіть цю процедуру для решти важливих програм.
9
Якщо після перезавантаження комп'ютера програми все ще використовують не всі ядра, встановіть утиліту CPU Control. З її допомогою налаштуйте роботу центрального процесора і задайте правила для конкретних програм.
Центральні процесори в сучасних персональних комп'ютерах і ноутбуках наділені декількома ядрами. Крім того, існують системні плати, що підтримують відразу декілька незалежних ЦП. Нерідко виникають проблеми, пов'язані з відключенням ядра або цілого процесора.
Інструкція
1
При роботі з комп'ютером, в якому використовується два незалежних процесора, необхідно перевірити їх активність в меню BIOS. Увімкніть комп'ютер і відкрийте вказане меню. Для цього використовуйте спеціальну функціональну клавішу.
2
Знайдіть меню, що відображає параметри роботи центральних процесорів. Переконайтеся в тому, що обидва пристрої включені. В іншому випадку активуйте потрібне обладнання. Якщо ви не можете виконати цю процедуру вручну, застосуєте початкові параметри системної плати.
3
Поверніться в головне вікно меню BIOS. Виділіть поле Reset BIOS або Use Default Settings. Натисніть кнопку Ok. Перейдіть до пункту Save & Exit. Перезавантажте комп'ютер із збереженням параметрів.
4
У тій ситуації, коли йдеться не про окремий процесорі, а про один з ядер єдиного ЦПУ, використовуйте функції системи Windows для управління пристроєм. Відкрийте меню «Пуск». Введіть в поле пошуку рядок msconfig і натисніть клавішу Enter.
5
Відкрийте підменю «Завантаження» і виділіть лівою кнопкою миші активну операційну систему. Перейдіть в меню «Додаткові параметри», натиснувши відповідну кнопку. Активуйте функцію «Число процесорів». Для цього встановіть галочку навпроти однойменного поля.
6
Натисніть на стрілочку і в розгорнулося меню вкажіть максимально доступне число ядер. Натисніть кнопку Ok. Застосуйте параметри після повернення в попереднє вікно. Перезавантажте комп'ютер.
7
Для активації всіх ядер центрального процесора при роботі з конкретною програмою використовуйте меню «Диспетчер завдань». Відкрийте його, натиснувши клавіші Ctrl, Delete і Alt. Клікніть правою кнопкою миші по настроюється процесу.
8
У меню, вкажіть пункт «Поставити відповідність». Активуйте всі ядра центрального процесора, встановивши навпроти них галочки. Збережіть зміни.