Як виставити запалювання на мопеді. система виставляння запалювання на мопет індиго.

Електронні системи запалювання сучасних мопедів мають досить надійні, але недешеві компоненти. Тому у випадку несправності запалювання рекомендується в першу чергу перевірити кут його випередження і відрегулювати його в разі потреби. Професійний підхід до цих операцій передбачає обов'язкове використання стробоскопа і мірних ризик синхронізації.
Вам знадобиться
  • - керівництво по експлуатації мопеда;
  • - стробоскоп;
  • - набір інструментів до мопеда
Інструкція
1
У випадку, якщо на мопеді маються мірні ризики, перевірку і настройку випередження запалювання виконуйте за допомогою стробоскопа. Але врахуйте, що хороший стробоскоп - річ недешева, і для звичайного мопедиста не окупаються через украй рідкісного його використання. Перед проведенням перевірки добре прогрійте двигун.
2
Підключіть стробоскоп по додається до нього. Два дроти живлення підключіть до електромережі мопеда, а індукційний провід - до свічки запалювання. В момент появи іскри на свічці стробоскоп даватиме яскраве світло. Направте його на мірні ризики. Якщо вони знаходяться на своїх місцях відносно один одного, виходить запалювання виставлено вірно. Збіг ризик має бути абсолютним або близьким до цього.
3
Якщо ризики синхронізації явно не збігаються або не видні зовсім, запалювання потребує регулювання. Методика регулювання кута випередження запалювання розрізняється для мопедів різних виробників. Тому обов'язково ознайомтесь з інструкцією по експлуатації. Мірні ризики шукайте на маховику генератора і на кожусі маховика. При виконанні робіт обов'язково дотримуйтесь правил і заходів безпеки.
4
Зверніть увагу на один важливий момент - кут випередження запалювання визначається тільки при роботі двигуна на певних оборотах. Тому стробоскоп повинен бути обладнаний датчиком частоти обертання коленвала. Якщо цей параметр не вказаний, значить настройку запалювання проводите на холостих обертах, попередньо переконавшись, що вони відповідають нормі.
5
Також обов'язково ознайомтесь з інструкцією по використанню стробоскопа. Це пов'язано з тим, що багато виробників цих приладів не рекомендують або прямо забороняють підключати їх харчування до електромережі мопеда. Під час спалаху лампи стробоскопа відбувається стрибок навантаження на блок живлення приладу, що призводить до спотворення показань при перевірці випередження запалювання.