Жирові відкладення на боках: Як їх прибрати.

Жирові відкладення псують життя як жінкам, так і чоловікам. І якщо вони з'являються на боках , доводиться ретельно підбирати одяг, щоб приховати їх від оточуючих. Але ховати своє тіло подобається далеко не всім, тому найкраще позбутися боків, і насолоджуватися підбором гардеробу без остраху продемонструвати зайве.
Інструкція
1
Змініть харчування. Для того щоб боки стали менше, доведеться попрацювати над своїм раціоном. Замінюйте жирну і солодку їжу свіжими овочами, фруктами, запеченим м'ясом, курячою грудкою. Вживайте менше жирів, що вже через пару тижнів позначиться на зменшенні боків. Звичайно, білий хліб і цукерки не сприятимуть схудненню, а ось хліб грубого помелу і темний шоколад - цілком. Тільки не захоплюйтеся великою кількістю останнього, приймайте його потроху.
2
Робіть нахили. Станьте прямо, розставте ноги трохи ширше плечей, руками упріться в боки. На видиху нахиляйтеся вліво, при цьому праву руку тягніть в ту ж сторону, тримаючи її над головою. Ліва рука в цей час іде в праву сторону на рівні таза. Змініть сторону нахилу. Не поспішайте при виконанні вправи, дайте м'язам відчути напругу.
3
Додавайте обваження. Виконуйте нахили, але з гантелями. Вам знадобляться снаряди невеликої ваги (приблизно один-два кілограми). Так ви додасте навантаження, що позначиться на більш швидкому досягненні результату.
4
Крутите обруч. Придбайте його в магазині спортивних товарів. Обручі бувають різних видом: звичайні, з навантаженням, з опуклостями на внутрішній поверхні для кращого впливу на жирову тканину. Вибирати тільки вам. Крутити обруч потрібно не менше сорока хвилин в день. При цьому ви можете дивитися улюблений серіал або фільм. У перші два тижні у вас можуть з'явитися синяки, цього не варто боятися, через кілька днів вони проходять.
5
Качайте косі м'язи живота. Саме вони відповідають за формування талії, тому вправи на них допоможуть підтягнути боки. Ляжте на підлогу, зігніть ноги в колінах, руки покладіть за голову. Підніміть корпус, при цьому доторкніться правим ліктем протилежного коліна. Потім опуститеся і повторіть, але вже лівим ліктем до правого коліна.
Корисна порада
Запишіться в басейн або почніть здійснювати щоденні пробіжки. Це допоможе не тільки скорегувати боки, але й поліпшити фігуру в цілому. Крім цього, ви отримаєте заряд бадьорості і відмінне самопочуття.