Як виконати будівельні підрядні роботи.

Будівельні роботи виконуються за договором підряду, який підписується обома сторонами, є оплатним і підлягає неухильному виконанню. Оформлення документа регулюється статтями №763-768 Цивільного кодексу РФ.
Вам знадобиться
  • - договір підряду;
  • - ліцензія.
Інструкція
1
Щоб виконати будівельні підрядні роботи , ви зобов'язані мати державну ліцензію, що дозволяє проводити перелік робіт, які вам довіряють. Договір укладається між підрядником і будівельною організацією.
2
У документі вкажіть, хто, коли, де, з ким, з приводу чого, на який термін уклав договір. Внесіть пункт про початок і закінчення будівельних робіт, формі, терміни і порядок оплати, про якість і інші умови та вимоги, що пред'являються до робіт.
3
На підставі договору ви зобов'язані приступити до будівельних робіт. Замовник повинен забезпечити вам своєчасну поставку матеріалів, інструментів та іншого інвентарю.
4
Ви в свою чергу зобов'язані виконувати всі доручені роботи відповідно до вимог будівельного регламенту, своєчасно повідомляти замовнику, якщо виникли якісь вимоги.
5
Все роботи за договором будівельного підряду ви зобов'язані здати в термін членам приймальної комісії. На підставі акту здачі підрядник зобов'язується виплатити вам все належні суми за вирахуванням авансових платежів, зроблених під час будівництва.
6
Авансові платежі можуть бути виплачені попередньо в розмірі не більше 20-25% від суми, розрахованої по виконанню всіх порядних будівельних робіт. У разі обопільною домовленістю між будівельною організацією і замовником сума авансових виплат може бути істотно збільшена, але найчастіше замовник не йде на такі умови, так як у випадку несвоєчасного або неякісного виконання роботи він має право стягнути з будівельної організації неустойку.
7
Якщо протягом 12 місяців з моменту здачі об'єкта в експлуатацію виявиться шлюб або недоробки, ви зобов'язані на безоплатній основі усунути всі неполадки на вимогу замовника.