Як вибрати комп'ютерну гру.

Комп'ютерні ігри допомагають приємно і цікаво провести час. Створений розробниками віртуальний світ затягує і починає здаватися реальним. Деякі ігри до такої міри продумані і опрацьовані, що до них хочеться повертатися знову і знову навіть через кілька років. Щоб гра радувала, до її вибору потрібно підійти з розумом.
Інструкція
1
Перш ніж придбати гру або завантажити її з мережі інтернет, переконайтеся, що вона запуститься на вашому комп'ютері. Ознайомтеся з вимогами до операційної системи, звуковий і відеокарти, процесору, об'ємом оперативної пам'яті і вільного місця на жорсткому диску, на який буде встановлена гра.
2
Щоб отримати відомості про своєму комп'ютері і визначити, чи відповідає він вимогам, заявленим розробниками, скористайтеся наявними компонентами системи. Клацніть по значку елемента «Мій комп'ютер» на робочому столі або в меню «Пуск» правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть пункт «Властивості».
3
Відкриється нове діалогове вікно, зробіть у ньому активної вкладку «Загальні». Вивчіть інформацію у групі «Версія» та «Система». Це допоможе вам визначити, чи підійде ваш процесор і чи вистачить оперативної пам'яті для запуску зацікавила вас гри.
4
Щоб отримати повну інформацію про свою звуковий і відеокарти, скористайтеся «Засобом діагностики DirectX». Натисніть кнопку «Пуск» або клавішу Windows, виберіть у меню команду «Виконати». У порожньому полі вікна впишіть dxdiag і натисніть клавішу Enter або кнопку ОК. Дочекайтеся завершення збору інформації.
5
Відкрийте вкладку «Дисплей», щоб отримати відомості про відеокарту, і вкладку «Звук», щоб прочитати про звукової карти. До речі, на вкладці «Система» у вікні «Засоби діагностики DirectX» також можна отримати інформацію про процесор і оперативної пам'яті. Для закриття компонента використовуйте кнопку «Вихід».
6
Для того щоб дізнатися, чи вистачить місця на локальному диску, відкрийте елемент «Мій комп'ютер», підведіть курсор до того диску, на який плануєте встановити гру , і клікніть на його значку правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть пункт «Властивості». На вкладці «Загальні» діалогового вікна оціните обсяг вільного простору.
7
Що стосується жанру гри, то це справа смаку. Якщо вам подобається неспішно пересуватися по сюжетної лінії і обдумувати головоломки, віддайте перевагу квестам, для того щоб організм виробляв адреналін протягом всієї гри, виберіть гру в жанрі survival horror, якщо хочеться динаміки і швидкості, придбайте shooter або гоночний симулятор. Щоб уникнути розчарування, обов'язково оціните графіку і прочитайте відгуки тих, хто вже проходив обрану вами гру .