Як вставити фото в анімацію. вставити фото в анімацію для декількох фото.

При створенні відеоколлажей, для повідомлення про авторські права, а також в інших цілях іноді потрібно вставити фото , текст або інше зображення в існуючу анімацію. Зробити це можна за допомогою популярних багатофункціональних редакторів відео. Таких як VirtualDub.
Вам знадобиться
  • - вихідний файл;
  • - програма VirtualDub.
Інструкція
1
Відкрийте в VirtualDub анімацію, в яку потрібно вставити фото . Виберіть пункт "Open video file ..." розділу File головного меню або натисніть Ctrl + O. Вкажіть потрібний файл. Натисніть кнопку «Відкрити».
2
Активуйте обробку зображення кадрів анімації, встановивши позначку на пункті Full processing mode в меню Video. В цьому ж розділі меню виберіть пункт "Filters ..." або скористайтеся клавіатурним скороченням Ctrl + F, щоб відобразити вікно управління фільтрами.
3
Додайте фільтр logo в список обробників кадрів. Натисніть кнопку "Add ..." в поточному діалозі. Виділіть пункт logo в списку діалогу Add Filter. Натисніть кнопку OK. Автоматично відкриється вікно налаштування параметрів роботи фільтра.
4
Проведіть конфігурування який додається фільтра. В діалозі "filter: logo" натисніть кнопку, розташовану праворуч від текстового поля Logo image. Виберіть файл фото графії, яка повинна бути вставлена в анімацію. При необхідності активуйте опції, що дозволяють накладати фото з урахуванням напівпрозорих областей. Визначте ступінь прозорості всього зображення за допомогою повзунка Opacity. Використовуйте елементи керування групи Justification для зміни становища фото в кадрі анімації.
5
Збережіть налаштування фільтрів. Натисніть кнопку Show Preview і переконайтеся в правильному розташуванні який додається фото . Натисніть кнопки OK у відкритих діалогах. При необхідності проконтролюйте коректність отриманого результату шляхом перегляду оброблених кадрів анімації у відповідній панелі головного вікна (її відображення включається натисненням клавіші F10).
6
Налаштуйте параметри кодування вихідних даних, якщо анімація зберігатиметься в форматі AVI. В меню Audio відзначте пункт Direct stream copy. Натисніть Ctrl + P на клавіатурі або виберіть пункт "Compression ..." розділу Video головного меню. Виберіть бажаний кодек в списку відображеного діалогу. Якщо потрібно, налаштуйте його, натиснувши кнопку Configure. Далі натисніть OK.
7
Збережіть анімацію. Виберіть потрібний пункт розділу File головного меню (наприклад, "Save as AVI ..." для формування файлу в форматі AVI) або його підрозділу Export (наприклад, "Animated GIF ..." для створення GIF-анімації). Вкажіть ім'я вихідного файлу та інші параметри. Дочекайтеся закінчення процесу запису.