Як в Опері переглянути паролі. змінити пароль для опера.

Функція «автозаповнення» є настільки простий і важливою, що є присутнім у всіх популярних браузерах. Проте використання автоматичного введення пароля - зайвий спосіб піддати персональні дані небезпеки, тому що існує цілий ряд способів «витягнути» інформацію з комп'ютера.
Інструкція
1
Увійдіть в каталог, куди встановлена Opera. Усередині знайдіть папку profile, в ній - файл wand.dat. У цьому документі знаходяться всі збережені паролі , але записані спеціальним кодуванням.
2
Скачайте програму Unwand. Вона не вимагає установки, тому може переноситися на будь-якому портативному пристрої. Запустіть файл Unwand.exe: з'явиться меню вибору файлу. Знайдіть wand.dat і клікніть «відкрити»: у вікні будуть відображені всі паролі , які збережені в браузері.
3
Запустіть Opera і впишіть в адресний рядок http://operawiki.info/PowerButtons. Знайдіть невелике віконце із заголовком Table of Contents і клацніть по напису Retrieve Wand Password. Сторінка спуститься вниз до пункту з аналогічною назвою.
4
Зверніть увагу на кнопку Wand + capture + report. Клацніть по ній лівою кнопкою миші: з'явиться вікно з питанням: «Ви дійсно бажаєте додати кнопку?», Відповісти потрібно ствердно.
5
Додавання кнопки відкриє меню «Оформлення» - «Мої кнопки». Тепер ви можете перетягнути Wand + Capture + report на панель інструментів в будь-який зручний вам місце. Іконка кнопки абсолютно ідентична «автозаповнення», тому не варто ставити їх поруч один з одним.
6
Перейдіть на сторінку, пароль від якої хочете дізнатися. Якщо в автовводе всього один логін, то просто натисніть на недавно встановлену клавішу. Буде проведений вхід в профіль, на екрані же висвітиться повідомлення: «Введений пароль: #». Зверніть увагу на те, що на екрані буде відображений тільки пароль, але не інші реквізити (ім'я аккаунта або поштовий ящик).
7
Якщо Автологія має кілька ключів, то процес дещо ускладнюється. Клацніть по кнопці Wand +: описане в попередньому пункті вікно з'явиться, але буде порожнім. Поставте галочку навпроти «припинити виконання сценаріїв на даній сторінці» і «Ок». Тепер ви побачите поле для автовходу. Виберіть той профіль, в який хочете зайти. Браузер спробує ввести пароль ще раз, але вами було зупинено виконання всіх процесів - сторінка «зависне» до оновлення. Повторно клікніть по Wand +: на цей раз пароль висвітиться.