Як заправляти картриджі canon.

Картриджі Canon PGI-5Bk і CLI-8 за своїм устроєм дуже схожі зі своїми попередниками - картриджами Canon BCI-3 і Canon BCI-6. Для всіх цих моделей картриджів рекомендується використовувати одну методику заправки.
Вам знадобиться
  • свердло, рукавички і чорнило InkTec.
Інструкція
1
Дістаньте картридж з принтера.
2
Закрийте вихідний отвір картриджа. Це робиться спеціальною помаранчевої заглушкою.
3
Просвердлите отвір у картриджі. Це потрібно робити в тому місці, де знаходиться овал з написом "PUSH".
4
Для заправки використовуються шприци. Для кожного кольору потрібен індивідуальний шприц з одягненою голкою.
5
Спокійно і повільно введіть шприцом чорнило для картриджа в просвердлений отвір.
6
Закрийте заправний отвір заглушкою.
7
Звільніть вихідний отвір картриджа. Поставте його в принтер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oHEfRUEwER8
Зверніть увагу
Картриджі цих типів мають чіп. Тому, коли ви поставите картридж в принтер, спочатку з'явиться повідомлення про те, що картридж використовується повторно. Потім принтер прийме інформацію про нову заправці.
Корисна порада
Заправляйте картриджі тільки якісними чорнилом. Тільки вони можуть гарантувати хорошу передачу кольору.
Коли принтер сигналізує про спорожнілому картриджі й відмовляється друкувати далі, більшість користувачів розуміють, що прийшов час розщедритися на новий картридж. Інші починають згадувати, де і почому його можна заправити. І лише деякі філософськи знизують плечима і дістають тюбик чорнила потрібного кольору.
Вам знадобиться
  • - заправний шприц
  • - чорнило потрібного кольору
Інструкція
1
Для прикладу наводиться порядок заправки картриджа струменевих принтер ов від компанії НР. Зверніть увагу, що особливістю цих картриджів є наявність на них друкуючої головки (на відміну від інших), тому заправляти їх треба відразу ж після того, як закінчиться фарба, щоб уникнути засихання головки.
2
Поставте картридж на робочу поверхню (краще, якщо це буде газета або серветка) друкуючої головкою вниз і зніміть з його корпусу наклейку.
3
Наберіть в заправний шприц потрібну кількість чорнил (10 мл. Для чорного картриджа і по 3 мл. Для кожного кольору в кольоровому).
4
Введіть голку в заправний отвір підмета заправці картриджа і вводите чорнило доти, поки їх надлишок чи не з'явиться навколо отвору.
5
Наклейте на верхню частину картриджа липку стрічку таким чином, щоб закрити всі отвори, і проколіть її над заправним отвором.
6
Протріть контактну пластину і друкувальну головку картриджа.
7
Тепер можна встановлювати картридж в принтер .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bGiqRbyyW3I
Зверніть увагу
Якщо ви проводите поспіль заправку декількома квітами, то після кожної процедури ретельно очищайте і просушуйте голку заправного шприца.