Як висушити гараж.

Навіть у добре побудованому капітальному гаражі через особливості клімату і грунту може почати накопичуватися вода. Існують різні способи виправити цю ситуацію, що поліпшить збереження вашої машини та інструментів, що зберігаються в приміщенні гаража.
Інструкція
1
Зробіть дренажну систему, за допомогою якої вода буде відводитися вбік від вашого гаража. Для цього уздовж його стін викопайте траншею глибиною близько півметра. У кількох місцях поглибте цей невеликий рів, щоб вода не накопичувалася у грунті, а йшла в материковий шар грунту. Покладіть в траншеї труби, найкраще використовувати пластикові. Вони повинні бути встановлені таким чином, щоб по них вода йшла у зроблені вами поглиблення. Закопайте вийшла систему водовідведення.
2
Також при необхідності організуйте відведення зайвої вологи і всередині будівлі. Для цього слід зробити ринви по периметру всередині гаража і укласти всередину труби під нахилом, щоб по них вода стікала в спеціально викопаний невеликий колодязь. З нього воду можна виводити назовні за допомогою насоса. Особливо зручно це в тому випадку, якщо згодом можна видаляти вийшла воду за допомогою зливової каналізації.
3
Простежте за тим, щоб у стінах вашого гаража не було тріщин, у які може потрапляти вода. Для цього можна використовувати різні гідроізоляційні матеріали і навіть просту монтажну піну. Ще краще підійде спеціальна смола, яка під впливом води не розмивається, а, навпаки, заповнює собою різні отвори і тріщини в матеріалі стін і підлоги. Також бажано, щоб і підлога у приміщенні був застелений ізолюючими матеріалами для позбавлення від вогкості.
4
Після проведення всіх заходів щодо запобігання надходження води приберіть вже існуючу вологу. Для цього можна сушити гараж природним чином, звільнивши його від усіх речей і залишивши для провітрювання з відкритими воротами на кілька днів. Якщо такої можливості немає, використовуйте методи, що прискорюють природний процес. Організуйте в гаражі джерело вогню. Його можна розпалити, наприклад, в металевому ящику або в мангалі. Під час такої просушки стежте за гаражем, перебуваючи неподалік. Це допоможе вам уникнути пожежі.