Як в Фотошопі прибрати щетину.

Засоби обробки зображень редактора Adobe Photoshop дозволяють здійснювати дуже глибоку ретуш фотографій. За допомогою ряду прийомів можна буквально перетворити будь-яку особу на фото. Наприклад, прибрати з нього щетину .
Вам знадобиться
  • - вихідне зображення;
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте в Adobe Photoshop вихідне зображення, натиснувши Ctrl + O. Відразу ж виділіть області, що підлягають обробці. Розділіть на три групи. До першої групи віднесіть фрагменти, дуже густо вкриті щетиною, зовсім або майже не містять ділянок шкіри. До другої - ті частини зображення, на яких щетина вельми рідкісна, проте її зображення досить чітке. До третьої групи належатимуть всі інші ділянки. Наприклад ті, на яких щетина коротка і зливається з текстурою шкіри.
2
Почніть прибирати густу щетину . Це найважча частина роботи. Необхідно буде повністю відтворити зображення шкіри в даних місцях. Дублюйте поточний шар, натиснувши Ctrl + Shift + N. Активуйте Clone Stamp Tool. За допомогою елемента управління Brush на верхній панелі виберіть кисть відповідного діаметру. Копіюйте фрагменти зображення шкіри інструментом Clone Stamp з місць, не зайнятих щетиною. Грубі стики між місцями скопійованими фрагментами сгладьте за допомогою Blur Tool.
3
Виділіть і видаліть фрагменти зображення, які не піддавалися корекції. Активуйте Eraser Tool. Виберіть зручну кисть. Параметр Opacity зменшите до 10-15%. Обробіть краю решти зображення так, щоб воно без спотворень стикуються з нижнім шаром. Натисніть Ctrl + E для суміщення шарів.
4
Розпочніть корекції місць з рідкісною, але чіткої щетиною. Дублюйте поточний шар. Виберіть в меню пункти Filter, Other, High Pass ... Активуйте опцію Preview. Значення Radius встановіть таке, щоб щетина явно виділялася на тлі шкіри в панелі попереднього перегляду. Натисніть OK для застосування фільтра.
5
Інвертуйте зображення, натиснувши Ctrl + I. Змініть режим накладання поточного шару на Overlay. Виберіть в меню пункти Layer, Layer Mask, Hide All. Буде створена маска шару, що приховує все. Встановіть білий колір переднього плану. Активуйте інструмент Brush. Зафарбовуйте на масці області з рідкісною, але чіткої щетиною. Поєднайте шари, натиснувши Ctrl + E.
6
Почніть фінальну загальну обробку зображення. Місця, де залишилися невеликі фрагменти щетини, обробляйте інструментами Healing Brush або Spot Healing Brush. Там, де щетина зливається з текстурою шкіри, спробуйте зробити ретуш звичайної пензлем з низькими параметрами Hardness і Opacity.
7
Там, де здійснювалася інтенсивна корекція (наприклад, заміна зображення за допомогою Clone Stamp), відновіть природну яскравість і світло-тіньові переходи. Використовуйте Burn Tool і Dodge Tool.
8
Виявіть місця, де структура шкіри істотно порушена в результаті розмивання. Створіть навколо них області виділення. Додайте на ці фрагменти шум. Для цього в меню виберіть Filter, Noise, Add Noise ..., встановіть параметри фільтра і натисніть OK.