Як включити автолута.

З англійської мови слово loot перекладається як «трофей». Включення подібної команди в комп'ютерній грі дозволяє забирати у вбитого персонажа предмети, речі або зброю, необхідні для подальшого використання в ігровому просторі.
Інструкція
1
В своєму робочому браузері зайдіть в директорію OpenKore. На головній сторінці сайту відобразиться вміст папки cmdOnLogin. Це спеціальний плагін, що дозволяє при вході в гру вводити різні команди. Скачайте його і розпакуйте файл будь-яким ахіватором, наприклад WinRAR. Встановіть його на своєму комп'ютері в попередньо створену папку plugins. Тепер в цій папці ви зможете побачити карти локацій, параметри конфігурації та вихідні коди системи OpenKore.
2
Запустіть програму. Налаштуйте параметри сервера. У конфігурації Config.txt пропишіть необхідні для входу на сервер параметри (ім'я користувача, пароль і т.д.). Знайдіть у списку назву сервера (воно зазвичай пишеться в квадратних дужках). Обов'язково пропишіть код cmdOnLogin 'autoloot. Якщо ви не заповните пропоновані поля конфігурації, програма OpenKore автоматично підключить всі потрібні налаштування для офіційних серверів і виведе на екран список існуючих на акаунті персонажів.
3
Скористайтеся іншим способом включення autoloot. Поставте плагін doCommand.pl і додайте його в config.txt. Пропишіть doCommand cautoloot {timeout 99999}. Врахуйте, що він включається кожен раз заново при активації бота і буде працювати тільки при перезавантаженні сервера. Ви можете підібрати певну команду для збору предметів у вбитого персонажа гри. Наприклад, прописавши в конфігиtakeloot, ви як учасник зможете додатково збирати предмети навколо себе. Або команда «takeloot id» дозволяє підібрати якусь конкретну річ. Прописавши код AutoLootDefault, ваш герой зможе обшукувати кишені вбитого персонажа.
4
Впишіть в конфігурацію код для включення і відключення у разі потреби заданих команд (AutoLoot = True - включення, AutoLoot = False - відключення).