Як почати свій бізнес по натяжних стелях.

Чим якісніше товар, тим більше на нього попит. Не дивно що попит на добротно зроблений ремонт постійно високий і добре оплачується. До однієї з різновидів бізнесу , присвяченого ремонту, відноситься бізнес по установці натяжних стель.
Інструкція
1
Проаналізуйте нішу бізнесу . Вирішіть, чи будете ви продавати матеріали, надавати послуги монтажу стель або займатися і тим і іншим. Виявіть можливих конкурентів, їх слабкі і сильні сторони. Немає сенсу виходити з тією ж пропозицією, що вже є на ринку, зробіть висновки з помилок конкурентів і перетворите їх слабкі сторони в свої сильні. Якщо завищена ціна - скиньте її на п'ять-десять відсотків, якщо використовуються неякісні матеріали, працюйте безпосередньо з заводом і закуповуйте тільки перевірену продукцію, при цьому афішуючи це. Однак не варто надмірно перегинати палицю - пам'ятайте, що ви не просто прагнете стати краще конкурента, а боретеся за переваги покупця.
2
Оберіть місце для офісу і для підсобного приміщення. Це можуть бути два різних об'єкта, може бути і один, але важливо, щоб вони були розділені. Офіс має бути розташований в людному місці, доступному і для піших покупців, і для тих, у кого є автомобіль. На вході розмістіть фотографії приміщень, в яких вже встановлені натяжні стелі - це допоможе краще залучати клієнтів. Для початку достатньо взяти на роботу двох менеджерів, одного головного менеджера і двох-трьох монтажників. Роботи з натяжними стелями виробляються поблизу електропроводки і на висоті, тому монтажників необхідно забезпечити спецодягом, спеціальним обладнанням. На цю посаду беріть людей з досвідом роботи і не мають проблем з алкоголем.
3
В обов'язки менеджерів входитиме активний пошук клієнтів, ведення замовлень. Найбільш поширеною практикою є реклама на під'їздах і рекламних щитах, розташованих у спальних районах, однак можна працювати не з приватними клієнтами, а з компаніями, наприклад, будівельними. Співпрацюючи з такими фірмами, ви можете за один раз отримати замовлення, що перевищує за обсягом і ціною замовлення від приватного власника квартири в десятки, якщо не в сотні разів.