Як обладнати відеостудію.

Обладнання відеостудії є справою нелегкою. Відео- та аудіоапаратура вимагає ретельного вибору і правильної розстановки, у відповідності з усіма правилами акустики. Уважно вивчіть всі параметри пропонованого обладнання і виберіть саме те, яке вам дійсно необхідно для подальшої плідної роботи.
Вам знадобиться
  • Відеокамера, фотоапарат, змінні об'єктиви, електростанція, ліцензійні програми, ресивер, мікрофони, акустична система, мікшери, комп'ютер.
Інструкція
1
Визначтеся, для яких цілей вам необхідно обладнати відеостудію . Це може бути створення відеокліпів, телевізійних програм, відеорежіссура. Виберіть габарити і вага обладнання. Ці параметри залежать від располагаемой вами площі і методів роботи. Якщо ви плануєте часто переносити з собою відеокамеру, то віддайте перевагу більш легким по вазі комплектующим. Вам повинно бути зручно під час експлуатації абсолютно будь-якого обладнання.
2
Як правило, відеостудії використовують професійне обладнання та ліцензійне програмне забезпечення. Виберіть відеокамеру, фотоапарат, освітлення, змінні об'єктиви, електростанцію. Купіть якісні ліцензійні програми для монтажу, редагування знімків і для створення відеодизайну. Тільки якісне обладнання стане запорукою процвітання вашого бізнесу.
3
Ресивер, мікрофони, акустичні системи, мікшери повинні бути придбані не в єдиному екземплярі. Не обмежуйтеся лише найнеобхіднішим. Проведення відеозйомок зі специфічними вимогами вимагає розширеного комплекту. Врахуйте, чим різноманітніше буде ваше обладнання, тим ефективніше буде і ваша робота. Але не забувайте перевіряти сумісність тих чи інших комплектуючих.
4
Звертайтеся по допомогу до фахівців з питань установки. Самостійна установка потребує більше часу й, можливо, призведе до неправильної роботи будь-яких комплектуючих.
5
Використовуйте комп'ютери з оптимальною конфігурацією. Відеомонтаж вимагає хорошого процесора. У будь-якому випадку ваш комп'ютер повинен стабільно виконувати ті функції, які на нього покладаються. Якщо ваші фінанси дозволяють, то вибирайте більш дороге і сучасне обладнання. З кожним роком відеоапаратура все більш і більш вдосконалюється, тому постійна її заміна може обійтися ще дорожче.