Як вставляти сокети.

Предмети світу World of Warcraft діляться на звичайні та розширювані. Розширювані предмети мають сокети - роз'єми для каменів, які дають певні бонуси до можливостей героя, що поліпшують його броню і бойові характеристики зброї.
Інструкція
1
Врахуйте, що різні камені надають предметів різні властивості. У роз'єм можна вставляти камені будь-якого кольору. Всього квітів шість. Три основних - синій, жовтий і червоний. І три додаткових - зелений, оранжевий і фіолетовий.
2
Навіть якщо на предметі кілька одноколірних роз'ємів, ви зможете поліпшити характеристики героя або змінити властивості речей, вставивши різні камені. Крім того, персонаж придбає додаткові характеристики, а предмети - додаткові властивості за умови, що кольори каменів і сокетов збігаються. З'ясуйте, які саме можливості ви при цьому отримаєте. Для цього клацніть правою кнопкою миші по каменю і ознайомтеся з його описом. Всі бонуси до характеристик персонажів і предметів відзначені сірим кольором.
3
Щоб вставити камінь у роз'єм, спочатку натисніть і утримуйте кнопку Shift. Клацніть правою кнопкою миші по предмету з сокетами. Відкриється вікно використання сокетів. Виберіть камені, що знаходяться в інвентарі вашого героя, відповідно до властивостей, які ви хочете надати предмету або характеристиками, необхідними для персонажа.
4
Перетягніть камені з інвентарю в роз'єми обраного вами предмета, натискаючи і утримуючи ліву кнопку миші. У нижній частині цього ж вікна знайдіть кнопку SocketGems. Натисніть на неї, і каміння, перенесені з інвентарю, будуть поміщені в роз'єми, а предмет змінить свої властивості. Вже вставлений камінь не можна вийняти з сокета, тільки замінити іншим, причому безповоротно.
5
Заповнювати відразу все сокети необов'язково. Ви завжди зможете повернутися до цього, коли у вас з'являться відповідні квітам роз'ємів камені і бажання їх вставити. Так, якщо ваш персонаж ще не має достатньо високого рівня, не поспішайте покращувати його характеристики і надавати нові властивості предметів. У процесі гри і зі зростанням рівня героя ви зможете знайти речі, що володіють цінними якостями і без каменів.