Як вести дитяче свято.

День народження або інша подія в житті вашої дитини стає приводом влаштувати для нього свято , на який він може запросити своїх друзів. Вести таку подію доведеться теж вам, тому варто підготуватися заздалегідь.
Інструкція
1
Створіть атмосферу свято а й настрій у дітей одразу після їх приходу. Роздайте кожному гостю святковий ковпачок, куплений в магазині, або саморобну «медаль» з картону з написом «Почесний гість».
2
Допоможіть розібратися з подарунками. Хтось вручить їх прямо біля порога, сором'язливі же будуть довго тримати презент в руках, не знаючи, як віддати його імениннику. Ви можете зробити наступне: при зустрічі показувати спеціально відведене місце для подарунків, а під час свято а влаштувати урочисте вручення. Гості будуть брати свій подарунок і дарувати його вашій дитині, при цьому вітаючи його.
3
Проводите конкурси серед малюків. Наприклад, напишіть на маленьких папірцях «бажання іменинника», складіть їх в закритий мішечок або шапку. По одному кличте до себе дітей, нехай вони витягують листочок і виконують побажання. Це можуть бути читання віршів, пісні, танці, перерахування десяти слів на одну букву алфавіту, і багато інших. Ви можете заздалегідь обговорити цей список зі своєю дитиною.
4
Конкурси можуть бути спрямовані і на єдиного переможця. Наприклад, вгадати загадку, проговорити скоромовку та інші.
5
Запасіться декількома іграми. Крім конкурсів з призами, в програмі свято а обов'язково повинні бути розважальні ігри. Наприклад, «Твістер» - полотно з різнокольоровими кружками і картонкою із стрілкою, яка вказує поєднання кольору і кінцівки, яку потрібно поставити на відповідний гурток. «Твістер» часом настільки заплутує дітей, що вони всі разом падають на підлогу, при цьому сміючись і радіючи від душі.
6
Не давайте дітям нудьгувати. Сидіння за накритим столом сподобається дорослим, але не дітям. Вони не повинні відчувати себе забутими і покинутими, обов'язково прагнете підтримувати їх гарний настрій та посмішки на обличчях.
7
Обов'язково робіть перерви для того, щоб малюки могла поїсти. Адже не дарма ж ви готували частування і замовляли торт. Та й віддавати мамам голодних дітей теж негарно. Залишайте проміжки в своїй програмі для того, щоб все знову сіли за стіл і підкріпилися.
8
Будьте уважні до кожної дитини. Звичайно, іменинник в цей день повинен отримувати максимум уваги, всі погляди будуть звернені тільки до нього. Але при цьому не варто обділяти і гостей, кожен з яких повинен стати повноцінним учасником свято а. Якщо ви помітили, що хтось із малюків відсиджується в сторонці, самі піднімайте його з місця і допомагайте влитися в веселощі.
Зверніть увагу
Якщо діти втомилися від вашої активності, не ображайтеся на них, а просто відступите. Можливо, якийсь час їм захочеться просто пограти і поспілкуватися. Адже спрямоване веселощі протягом довгого часу не завжди подобається малюкам.
Корисна порада
Придбайте невеликі сувеніри, які служитимуть призами в конкурсах. Без призів не повинен піти жоден малюк, тому продумайте, в тому числі, і втішні подарунки.