Як правильно харчуватися в Великий пост.

Віра в Бога вимагає дотримання певних церковних канонів. Тому чимало віруючих людей дотримується Великого посту. Але не всі знають, як правильно харчуватися в цей період. До того ж склався стереотип, що пісні страви несмачні і одноманітні. Слід усвідомити це помилка.
Інструкція
1
Якщо ви все ж прийняли рішення постити, пам'ятайте, що найсуворіші - перша і остання тижня Великого посту. У ці дні можна їсти тільки хліб, а пити тільки воду. Додайте хіба що трохи свіжих овочів і фруктів.
2
Але якщо ви вперше вирішили долучитися до пісного харчування, вище описане обмеження буде для вашого організму занадто різким. Тому просто вживайте дозволені пісні страви. У цей період також заборонено рослинне масло.
3
Суворі обмеження поширюються на п'ятницю і суботу, що передують Великодню. У ці дні в пам'ять страждань Христа бажано повністю голодувати.
4
Всі інші дні Великого посту харчуйтеся будь їжею рослинного походження. Зверніть увагу на те, що в готових продуктах, які ви купуєте в магазинах, у складі може бути деяка кількість тваринних продуктів. Наприклад, млинці-напівфабрикати з картоплею або грибами на перший погляд здадуться вам пісним стравою. Але придивіться до складу: ви напевно виявите там яєчний порошок і молоко. Правда зараз, багато мереж супермаркетів до посту пропонують спеціальні товари, які можна їсти в даний період, наприклад пісний майонез.
5
Зі свого раціону повністю виключіть будь-яке м'ясо або замініть його соєвим. Якщо ви любите котлети, зробіть їх з овочів або грибів. Трошки риби з'їжте на свято Благовіщення і у Вербну неділю. Також відмовтеся від молочних продуктів, яєць, алкоголю.
6
Якщо ви є ласунам, то в пост вживайте цукор, мед, чорний гіркий шоколад (без молока), сухофрукти, заморожені ягоди, мармелад.
7
Щоб позбутися від почуття голоду, їжте гарячі страви з рослинними білками. Мова йде про квасолі, горосі і сочевиці. Приготуйте з них суп. Він вийде дуже поживним.
8
Усі страви готуйте без додавання будь-якого тваринного жиру. Замість цього варіть або тушкуйте продукти.
9
Каші варіть тільки на воді. А щоб урізноманітнити смак круп, додавайте в них улюблені овочі.