Як вивчити мову за короткий час.

Знання іноземних мов в наше час з корисного вміння стало нагальною необхідністю. І все частіше виникають ситуації, коли потрібно швидко вивчити раніше незнайомий мову з нуля, а школа та інститут давно закінчені. Як у цьому випадку краще діяти, щоб освоїти іноземну мову за порівняно короткий час?
Інструкція
1
Перш за все, майте на увазі, що вивчити раніше незнайомий мову на гідному рівні можна не менше ніж за три-чотири місяці активної роботи. Що б не обіцяли різні комерційні курси та чудо-програми, за пару тижнів інтенсивного навчання можна засвоїти тільки певний мінімальний словниковий запас і самі основи граматики. Для туристичної поїздки цього цілком достатньо, але якщо ви плануєте використовувати мову не тільки для шопінгу і спілкування з персоналом готелю, налаштовуйтесь на тривалу роботу.
2
Якщо ви хочете добитися помітних успіхів у вивченні мови в стислі терміни, постарайтеся знайти досвідченого репетитора або записатися на курси інтенсивного навчання. В цьому випадку у вас буде можливість працювати по вже перевіреної навчальній програмі та своєчасно отримувати всі необхідні роз'яснення. Важливим буде і постійний контроль з боку викладача, який зможе відразу ж вказати вам на помилки. На жаль, далеко не завжди є можливість звернутися до індивідуального репетитора або знайти підходящі курси. Не впадайте у відчай, ви можете вивчати мову самостійно.
3
Якщо ви налаштувалися на індивідуальну роботу, перш за все, подбайте про необхідні навчальних матеріалах. Постарайтеся придбати якісний мультимедійний комп'ютерний курс хоча б для базового рівня навчання. По-перше, це дозволить вам в процесі вивчення мови рухатися не навмання, а відповідно до певної логікою, а по-друге, сучасні навчальні програми включають в себе перевірочні комплекси. Таким чином ви зможете контролювати свою роботу і під час виправляти помилки.
4
Крім комп'ютерного курсу вам знадобляться звичайні підручники. Зокрема, обов'язково придбайте великі словники досліджуваної мови, граматичний довідник і, якщо є можливість, самовчитель. Корисним може виявитися і розмовник для туристів, що містить найбільш вживані слова і вирази. При цьому намагайтеся не купувати перші-ліпші книги. Порадьтеся з викладачами, які навчальні посібники більш підходять для самостійно роботи. Походіть по спеціалізованим сайтам і форумам в інтернеті, зберіть інформацію і тільки потім робіть покупки. Так ви заощадите не тільки гроші, але і своє час.
5
Якщо у вас в оточенні немає нікого знаючого досліджувана мова, знайдіть в інтернеті сайти, на яких люди займаються таким же самонавчанням. На них ви зможете консультуватися з виникаючих питань, допомагати іншим і потроху починати спілкуватися іноземною мовою.
6
Займайтеся регулярно. Пам'ятайте, що секрет успішного навчання полягає в безперервності роботи. Набагато ефективніше приділяти вивченню іноземної мови 1:00, але щодня, ніж займатися 6:00 поспіль один раз на тиждень. Щоб прискорити процес навчання, намагайтеся постійно знаходити можливості згадати досліджуваний мову: слухайте пісні на ньому, радіопередачі, дивіться телепрограми або фільми з субтитрами. Візьміть собі за правило вивчати щодня по десять нових слів. Якщо ви будете наполегливо і послідовно дотримуватися цих нехитрих рекомендацій, то через деякий час з подивом виявите, що вас більш не лякають незнайомі фрази, оскільки ви їх прекрасно розумієте.